Veronika

Tancom žije od svojich 7 rokov, kedy  prvýkrát začala navštevovať tanečný klub Jessy, kde prešla všetkými vekovými kategóriami.
Neskôr sa stala žiačkou Základnej umeleckej školy (SZUŠ) v Liptovskom Hrádku, kde absolvovala I. a II. stupeň tanečného odboru.
V tanečnom klube Jessy sa venovala hlavne scénickému tancu a show dance. V SZUŠ si svoje skúsenosti rozšírila o schopnosti z jazzového, moderného, klasického a ľudového tanca. Počas pôsobenia v SZUŠ Lipt. Hrádok a TK Jessy absolvovala mnoho koncertov, tanečných vystúpení, školení, súťaží a workshopov.

Pedagogická prax:
– od r.2014-2018  pôsobila ako pedagóg tanečnej prípravy, jazzového tanca a tanečnej praxe v Súkromnej základnej umeleckej škole v Liptovskom Hrádku
– od r.2014-2018 ako trénerka a choreografka v disciplínach show dance v tanečnom klube Dantia v Liptovskom Mikuláši a tanečnom klube Jessy v Lipt. Hrádku
– od r.2015-2016 ako pedagóg základnej tanečnej prípravy v tanečnej škole Jeepy Dance School v Bratislave

V júni 2018 úspešne ukončila magisterské štúdium trénerstva tancov IDO na FTVŠ UK. Tancu sa venuje stále aktívne a od júla 2018 pôsobí ako trénerka a choreografka tanca v občianskom združení Art Slnečnice, kde sa zameriava na tanečnú a gymnastickú prípravu detí a juniorov a venuje sa tvorbe show dance a jazz dance choreografií. Okrem tanca má vzťah k športu a fitnes.

Tanečné úspechy: V rámci tanečného klubu Jessy sa zúčastňovala slovenských a medzinárodných súťaží disciplín IDO v detskej, juniorskej a hlavnej vekovej kategórii. Dosiahla niekoľko úspechov: viacnásobná majsterka Slovenska v show dance disciplínach (skupiny, formácie), vicemajsterka Slovenska v show dance duo a viacnásobná 2.vicemajsterka Slovenska v kategórií show dance sólo a duo. Následné nominácie jej zabezpečili účasť na európskych a svetových súťažiach. Na medzinárodných súťažiach získala mnoho finálových umiestnení, ako aj 3. miesto na majstrovstvách sveta v Nemecku v Riese v disciplíne show dance formácie.

REZERVUJTE SI HODINU ONLINE

Rezervovať online