Paťa

Svoju tanečnú cestu začala Paťa v rodnom Poprade- v tanečnom klube TREND Poprad, s ktorým sa zúčastňovala rôznych vystúpení, predstavení, súťaží na Slovensku i v zahraničí.
Roku 2008 bola prijatá na Súkromné tanečné konzervatórium v Košiciach. Ako študentka sa každoročne zúčastnila záverečného predstavenia v Štátnom divadle Košice, kde mohla aktívne prehlbovať svoju tanečnú prax. Každodenným, niekoľkohodinovým trénovaním sa postupne prepracovala na Vysokú školu múzických umení, kde momentálne študuje 3.ročník bakalárskeho štúdia; odbor tanečné umenie – pedagogika moderného tanca.

Okrem tanca má Paťa vzťah k fitnes, o čom svedčia jej aktivity ako tanečný a fitnes animátor na gréckom Rhodose. Roku 2013 sa stala finalistkou súťaže „Miss Dance 2013“. Okrem školy pôsobí ako tanečnica v RDS Company.

Paťka sa na svoju pedagogickú prax aktívne pripravuje počas štúdia. Pôsobí ako externý pedagóg tanečnej skupiny Grimmy Prešov,pedagóg- University dance center Bratislava, pedagóg tanečnej prípravy Elastic BabyTime, pedagóg v základnej umeleckej škole Lozorono.

REZERVUJTE SI HODINU ONLINE

Rezervovať online