Mishel

Je tanečníčkou, choreografkou, lektorkou a certifikovanou trénerkou fitness. Tancuje už od malička, začala s baletom, gymnastikou, stepom, divadlom, ale najviac ju bavilo Latino a Hiphop. S latinom začala v tanečnej škole Jagermajster. Neskôr sa podieľala na spoluzakladaní Street Dance Academy, kde dlho pôsobila ako elitná tanečníčka (Hiphop, Hype-New Jack Swing, Poppin,  Lockin, bboying, House dance, Krumping,…) a lektorka (Hiphop, Dancehall). Tancovala na koncertoch Seana Paula, Fugees, Black Eyed Peas, v show Miliónový tanec, taktiež niekoľko rokov ako hlavná tanečníčka Dary Rolins, skupiny AMO, PSH, Moja reč,…tancovala v klipoch slovenských aj zahraničných umelcov, sprevádzala ich so skupinou na turné po Slovensku aj mimo, taktiež vystupovali a súťažili (battles) v rôznych krajinách.

So svojou dancehall skupinou Jammin girls vystupovala na festivale Uprising ako predskokanky Busy Signal, chodievala učiť do rôznych miest na Slovensku, v Česku, v Rakúsku, v New Yorku a v Londýne. So skupinou Sangre Nueva vystupovali a učili na latino festivaloch, sprevádzali umelcov na turné, napríklad El Médico a Čis T. V roku 2013 dostala pracovné ponuky z Dubaja, kam sa odsťahovala a pôsobila tam ako tanečníčka, lektorka a choreografka v najväčších latino školách (Ritmo de Havana, Bailame Cuba, La Familia, Tempo,…), vystupovala na latino eventoch, spoluzaložila prvú reggaeton skupinu v Spojenych Arabských Emirátoch  „Las Gatas“, s ktorou vyhrali prvé miesto v ženskej ruede. Tanečne sa vzdelávala a vzdeláva aj naďalej, absolvovala veľké množstvo workshopov s najlepšími tanečníkmi sveta.

V Riverpark Dance School patrila medzi prvých lektorov, taktiež bola choreografkou a tanečníčkou RDS company a mala pod palcom workshopy so svetovou tanečnou elitou ako workshop coordinatorka.

Teraz sa vrátila naspäť na Slovensko s novým tréningovým konceptom – Booty Building, ktorý spája tanec a tvarovanie zadočka 🙂

Hodiny s Barborkou

REZERVUJTE SI HODINU ONLINE

Rezervovať online