Michal

Skvelý lektor ale aj úžasný človek s ktorým sú tanečné kurzy veľkou zábavou a odnesiete si vždy cenné skúsenosti, ktoré zúžitkujete na svadbách, plesoch či iných spoločenských udalostiach. Predstavujeme vám odborníka na lekcie spoločenských tancov.

Michal začínal spoločenským tancom ako 7 ročný a bol finalista Majstrovstiev Slovenska v juniorských  kategóriach. V roku 1993 bol 2.vicemajster SR v LAT. Zúčastnil sa množstva zahraničných súťaží, kde reprezentoval Slovensko. V súťažnom tanci získal medzinárodnú kategóriu S. Od roku 1993 bol členom tanečného divadla Bralen, kde sa venoval už aj iným tanečným štýlom (klasický tanec, jazzový tanec, moderný tanec).

Od roku 1998 začal dráhu profesionálneho tanečníka v divadle Nová scéna, kde pôsobí dodnes. Spolupracoval so známymi choregrafmi a tanečnými pedagógmi ( J. Durovcik, S.Ondrisova, L. Vaculik, N.Galoviçova, J.Alegado,  O. Sot, M.Keres, J.Alegado…) Mohli ste ho vidiet v muzikáloch Krysař, Niekto to rád horúce, Hamlet, Klietka bláznov, Grék Zorba (DAB Nitra), Vlasy, Do naha!, Kleopatra, Traja mušketieri, Rebelové, Hypermarket (SND), Hello Dolly, Neberte nám princeznù, West side story, Limonádový Joe, Fidlikant na streche, Mrázik. V roku 2012 pôsobil 1/2 roka na americkej Floride v tanečnej škole Bayou Dance Club, kde ako pedagóg vyučoval spoločenské tance, american rhythm, smooth, cuban style a latinsko americké tance.

V rokoch 2015 – 2017 pôsobil ako učiteľ a tréner v Arthur Murray Vienna, Austria a získal certifikát na vyučbu spoločenských tancov od poprednej svetovej tanečnej franchise Arthur Murray International dance studio. Na Slovensku je priekopníkom tanečného vzdelávania štylom Pro/Am. So svojimi študentmi sa zúčastňuje každoročne množstva súťaží Pro/Am. Aktuálne tiež účinkuje v muzikáli Frida a Mamma mia.

Hodiny s Michalom

REZERVUJTE SI HODINU ONLINE

Rezervovať online