Helena

Aktívnemu cvičeniu sa Hellena začala venovať počas vysokej školy, začínala ako inštruktorka aerobiku. S prichádzajúcimi novými formami cvičenia postupne rokmi prešla azda všetkými druhmi od BodyWorku cez HiLow Aerobic, Step Aerobic, FitBall Aerobic až po Spinning. Neskôr, vzhľadom na jej pracovné vyťaženie vo svojej profesii obmedzila predcvičovanie, ale ako aktívny cvičenec sa venovala klasickému aerobiku a so záujmom sa zúčastňovala rôznych pohybovo zameraných kongresov.

Tieto ju naďalej posúvali na fyzickej aj mentálnej rovine, až ju v novembri 2008 veľmi zaujala nová forma cvičenia – PortDeBras®, ktorú vytvoril ruský tanečník a choreograf Vladimír Snezhik. Tomuto cvičeniu sa začala intenzívne venovať a často cestovala za tvorcom tohoto cvičenia po celej Európe. Neustále sa s nim vzdeláva a na Slovensku mám najvyšší titul PortDeBras Elite Trainer. Zároveň sa stará o vzdelávanie a iné aktivity PortDeBras v celej  Európe.

Pre svoj odborný rast začala navštevovať aj súkromné hodiny klasického tanca, keďže cvičenie PortDeBras® je spojením klasického tanca, posilňovania a strečingu. Toto ju ešte viac motivovalo a svoje prípravy na hodiny podporila aj výcvikovým kurzom cvičenia Pilates u Renaty Sabongui a mnohých zahraničných lektorov. Najnovšie sa začala venovať aj Ashtanga Jóge.

Hodiny s Helenou

REZERVUJTE SI HODINU ONLINE

Rezervovať online