Dee Reggaetonera

Dee Reggaetonera (vlastným menom Diana Brániková) je aktuálne najúspešnejšia latino tanečnica na Slovensku. Začínala ako moderná gymnastka, vyštudovala konzervatórium a Vysokú školu múyických umení ukončila s titulom Mgr.Art. Tancovať začala v TD Bralen, neskôr v divadle, v muzikálovej produkcii. Po rokoch baletu,contemporary, moderného tanca a folklóru začala s latinom po boku Leona Bemba/CZ,Congo/ a skupiny Amigos.Je zakladateľkou company Sangre Nueva /nová krv/, s ktorou na SR preslávili štýl reggaeton. V roku 2004 Dee vyhrala casting do company Yunaisy Farray v Španielsku. Neskôr pôsobila so svetovou kubánskou špičkou v mäkke kubánskej salsy v Európe s Alexander Carbó Company. Vyhrala 1.cenu na medzinárodnej súťaži v Barcelone. Dee je lektorka,tanečnica, choreografka a porotkyňa na reggaeton battle a súťažiach v zahraničí. Podieľala san a projektoch ako Tanec snov, Let s Dance, Inkognito, Čs má talent, Teleráno. Učila a vystupovala na festivaloch a kongresoch v Nemecku, Taliansku, Rakúsku,UK/Londýn, Švajčiarsku, Poľsku, Ukraine, Maďarsku, Španielsku, Grécku, ale aj na Slovensku, či Českej Republike.

Vystupovala s mnohými kubánskymi hviezdami na Europe tour, napr. Los Van Van, Alexander Abreu y Havana d primera, či Gente de zona  ocenení Grammy Awards a reggaetonovými umelcami el Medico,el Micha,Los4, Jacob Forever,el Chacal,…

K svojim kreditom profesionálnej tanečnice si v roku 2018 pridala novú výzvu začať na Slovensku ako jediný lector štýlu Brazilian Samba, exkluzívne v RDS. Hneď prvý rok domov priniesla bronz z Europe samba queen contest, profi category v UK.

REZERVUJTE SI HODINU ONLINE

Rezervovať online