Tabata

Tabata je najefektívnejší intervalový tréning pre ženy aj mužov. Je výbornou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú vyformovať svoju postavu, zlepšiť kondíciu a tiež schudnúť. Tabatu využívajú v rámci svojich tréningov profesionálni športovci, bežní ľudia v posilňovniach a výnimkou nie sú ani milovníci rozličných skupinových cvičení. Je zárukou spálenia vysokého množstva kalórií.

Tabata je intenzívny intervalový tréning, ktorý pozostáva z 20 sekúnd maximálnej aktivity a 10 sekúnd odpočinku opakujúcich sa za sebou 8-krát. To znamená, že jedna tabata trvá 4 minúty. Za 20-30 minút možno týmto spôsobom precvičiť a vyformovať celé telo. Rovnako dobre sa dajú v rámci tabaty využiť aeróbne aj posilňovacie cvičenia. Pred každým tréningom je dôležité svoje telo dobre zahriať. Pod vedením našej skúsenej lektorky a osobnej trénerky Natálie Wallachovej sa pri tomto druhu tréningu rozhodne nebudete nudiť.

Tabata je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Natália

Cvičeniu a tancovaniu sa Natália venuje už pätnásť rokov. Je držiteľkou licencie trénera 1. stupňa. Na MISSIS Slovenskej republiky v roku 1999 vyhrala prvé miesto, štyri roky cvičila v TV JOJ, v Raňajojkách, účinkovala v Celebrity Camp a na Majstrovstvách SR v body fitness 2005 SFF vyhrala prvé miesto. Natália tancovala 10 rokov v tanečnej skupine SHOWEXPRESS DANCE COMPANY kde účinkovala aj ako vzdušná akrobatka na plachte a kruhu . V súčastnosti sa venuje trénerstvu,  skupinovym cvičeniam a cvičeniam s deťmi…ktoré  miluje.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online