Sunrise Vinyasa Yoga

Je ranná hodina jogy zameraná na precvičenie a okysličenie celého tela v dynamickom štýle s podobným charakterom ako má ashtanga vinyasa joga, ale s mnohými variáciami na rôzne asány (pozície). Tým postupne pracujete na otváraní jednotlivých častí tela a vývoji jednotlivých asán.

Aby sila a flexibilita, pravá a ľavá strana tela a naše slnko a mesiac boli v rovnováhe. V silnom a priechodnom tele sa nám lepšie býva, preto dovoľte sami sebe začať svoj deň kultiváciou tela, dychu a pohybu cez jógu s výhľadom na rieku.

Počas týchto lekcií odomykáme potenciál svojho tela a celej bytosti jogovými technikami. Posilníme svaly, strečingom a dychovými cvičeniami spriechodňujeme telo, ustálime, rozjasníme vedomie oddychom. Rozpohybované jogové sekvencie sú zábavné a efektívne, jednoducho radosť cvičiť.

Nati

Nati sa venuje Joge od svojho vyše dvojročného pobytu v Lisabone (2006). Na Slovensku vedie lekcie od Mája 2009. Od roku 2008 sa pravidelne každú sezónu vracia do Indie v rámci prehlbovania svojej praxe a poznatkov. Jej učiteľom je Sarath Jois v KPJAYI (Sri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute) Mysore, India a Rolf and Marci Naujokat, Goa.

Jej zameraním je Ashtanga Yoga a AcroYoga.

Párová akrobacia  Nati  fascinovala už odmalička a ako teenager sa jej aj venovala. Neskôr sa našla v Joge a keď zistila,  že oba elementy, ktoré jej ovplyvnili a naplnili život, sa spájajú v  jedinečnej praxi „AcroYoga“ tak sa začala tejto praxi venovať naplno. Neskôr sa k tomu  pridružila aj Thai Yoga massage, ktorej sa v rámci tejto praxi tiež venuje.
Jej hlavným poslaním je podeliť sa o tieto nezabudnuteľné momenty s ľudmi na svojich lekciách, workshopoch, festivaloch.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online