Street Dance deti

Street dance, nazývaný tiež pouličný tanec je zastrešujúci pojem, ktorý sa používa na opis tanečných štýlov, ktoré sa vyvinuli mimo tanečného štúdia, priamo v uliciach, školských dvoroch a tanečných kluboch. Začal sa objavovať v Spojených štátoch v roku 1970. Pod tento pojem patria tanečné štýly ako: Breakdance, popping, locking, Hip Hop new style, House dance a C-walk.

Street dance zahŕňa všetky pouličné tance, v ktorých si nachádza stále väčšiu obľubu mladá generácia. Medzi tanečné techniky a štýly, ktoré možno do Street dance zaradiť patrí hip hop new style, hip hop old style (klasický, počiatočné hip hop), hype, funky, súčasťou toho je ako úplne prvý lockin ‚, ďalej potom poppin‘ a house. Všetky tieto tance sú neoddeliteľne spojené s konkrétnou hudbou a životným štýlom.

Na kurz Street Dance sa/si deti:

  • učia tancovať v uvoľnenej a dobrej atmosfére
  • naučia „pouličný tanec“, freestyle, choreografie a iné
  • naučia budovať si sebavedomie
  • naučia budovať si nové priateľstvá
  • naučia tancovať od najlepších lektorov
  • formujú tancom svoju postavu
  • zahrajú rôzne tanečné hry

AronMITU

Aron „MITU“ sa narodila v Etiópii a na Slovensku žije už viac ako pätnásť rokov. Tancu sa začala venovať ako samouk už v rannom detstve. Svoju tanečno-lektorsku kariéru začala v tanečnom centre v Košiciach ako 18 ročná.
Počas svojej tanečnej kariéry sa zúčastnila mnohých workshopov kde mala možnosť stretnúť sa s lektormi svetového formátu ako je Tighr eyez, Budha Stretch, Toni GoGo, Don Campbell, Mike Song, Sekau Heru, Orville Xpressionz, Latonya Style, Logo Logo, Ding Dong …, u ktorých zdokonaľovala svoj jedinečný štýl.
Aron „MITU“ sa venuje  street dance-u, R’n’B, ale hlavne Dancehallu.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online