Spoločenské tance

Rýchlokurz spoločenských tancov: svadobný / plesový / na stužkovú a iné spoločenské udalosti.

Svadobná sezóna nám klope na dvere a preto sme si pre vás pripravili špeciálny rýchlokurz spoločenských tancov. Prierez tým najžiadanejším v štyroch celkoch. Prejdete si základné ako aj pokročilé prvky tancov: waltz / tango / viedenský valčík / chacha / rumba / polka / čardáš / párová salsa. Hodina bude prispôsobená podľa tanečných schopností účastníkov s individuálnym prístupom. Vítaní sú aj ľudia bez akýchkoľvek predošlých tanečných skúseností.

Michal

Skvelý lektor ale aj úžasný človek s ktorým sú tanečné kurzy veľkou zábavou a odnesiete si vždy cenné skúsenosti, ktoré zúžitkujete na svadbách, plesoch či iných spoločenských udalostiach. Predstavujeme vám odborníka na lekcie spoločenských tancov.

Michal začínal spoločenským tancom ako 7 ročný a bol finalista Majstrovstiev Slovenska v juniorských  kategóriach. V roku 1993 bol 2.vicemajster SR v LAT. Zúčastnil sa množstva zahraničných súťaží, kde reprezentoval Slovensko. V súťažnom tanci získal medzinárodnú kategóriu S. Od roku 1993 bol členom tanečného divadla Bralen, kde sa venoval už aj iným tanečným štýlom (klasický tanec, jazzový tanec, moderný tanec).

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online