R’n’B

Rhythm and Blues (niekedy tiež R&B, ‚R’n’B či RnB), je termín používaný na pomenovanie modernej hudby. Pôvodne sa tento názov používal na označenie hudby zo 40. rokov 20. storočia, kombinujúci prvky jazzu, gospelu a blues. V súčasnej dobe sa moderné R&B dostalo do komerčnej sféry, kde splynulo, podobne ako Hip hop s inou populárnou hudbou a prenikli do neho prvky iných štýlov. R&B zažijete skoro na každej sobotňajšej párty. Osvojiť si kroky a naučiť sa choreografiu môžete priamo u nás na otvorenej hodine s Aron MITU.

AronMITU

Aron „MITU“ sa narodila v Etiópii a na Slovensku žije už viac ako pätnásť rokov. Tancu sa začala venovať ako samouk už v rannom detstve. Svoju tanečno-lektorsku kariéru začala v tanečnom centre v Košiciach ako 18 ročná.
Počas svojej tanečnej kariéry sa zúčastnila mnohých workshopov kde mala možnosť stretnúť sa s lektormi svetového formátu ako je Tighr eyez, Budha Stretch, Toni GoGo, Don Campbell, Mike Song, Sekau Heru, Orville Xpressionz, Latonya Style, Logo Logo, Ding Dong …, u ktorých zdokonaľovala svoj jedinečný štýl.
Aron „MITU“ sa venuje  street dance-u, R’n’B, ale hlavne Dancehallu.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online