Muzikálový tanec

Predstavte si divadelné dosky, krásne muzikálové skladby a žiaru reflektorov. Na tanečnej hodine Muzikálový tanec vás na chvíľu prenesieme na pódium s plnou sálou ľudí. Naučíte sa základné, ako aj pokročilé prvky dramatickej tvorby, herectva a základných cvičení jazzového a moderného tanca.  Spoločne budeme pracovať s rytmom a učiť sa správnemu prevedeniu tanečných krokov.  Súčasťou budú aj prvky z Lyrical jazzu, pomocou ktorého vyplavíte na povrch všetky emócie. Ide o spojenie jazzu, baletu a súčasného tanca.  Precítite každý tón hudby a naučíte sa choreografiu pod vedením našej skúsenej lektorky Veroniky.

Nemusíte mať žiadne predchádzajúce tanečné skúsenosti. Lektorka vám postupne všetko vysvetlí, ukáže a opraví vás. Každú hodinu sa naučíte nové tanečné prvky a zdokonalíte váš talent.

Veronika

Tancom žije od svojich 7 rokov, kedy  prvýkrát začala navštevovať tanečný klub Jessy, kde prešla všetkými vekovými kategóriami. Neskôr sa stala žiačkou Základnej umeleckej školy (SZUŠ) v Liptovskom Hrádku, kde absolvovala I. a II. stupeň tanečného odboru. V tanečnom klube Jessy sa venovala hlavne scénickému tancu a show dance. V SZUŠ si svoje skúsenosti rozšírila o schopnosti z jazzového, moderného, klasického a ľudového tanca.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online