Modern Dance pre dospelých

Modern dance je hodina venovaná všetkým, ktorí majú radi spojenie jazzu, klasického tanca a všetkých moderných tanečných techník. Naučí Vás správnemu držaniu tela, dýchaniu a energickým pohybom.

Naučíte sa základné tanečné prvky a objavíte svaly, o ktorých ste ani netušili, že ich máte. Po rozcvičke a niekoľkých tanečných cvičeniach na mieste aj v priestore si všetko na záver lekcie otestujete a použijete v tanečnej variácii.

Na hodine nemusíte mať žiadne predchádzajúce tanečné skúsenosti. Lektorka vám postupne všetko vysvetlí, ukáže a opraví vás. Nemusíte sa báť, každý nejako začínal.

Monika Mareková

Monika je absolvent 8 ročného konzervatória Evy Jaczovej so zameraním na moderný tanec (pod vedením Bibiany Lanczovej). Počas štúdia na konzervatóriu spolupracvala s Joe Alegadom (technika Jose Limona), ktorý vytvoril pol hodinové vystúpenie na absolventský koncert. Následne pokračovala v štúdiu na VŠMU po bakalársky ročník, kde mala možnosť spolupracovať s významným choreografom a pedagógom Antonom Lachkým.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online