Lollipops – tanečná skupina

Lollipops je detská tanečná skupina, ktorá patrí pod najúspešnejšiu komerčnú tanečnú školu Riverpark Dance School. Je vedená odbornými pedagógmi a skladá sa z dvoch zložiek: prvá MODERN DANCE so zameraním na klasický, jazzový tanec a showdance v kombinácii s gymnastickou prípravou a druhá zložka je HIP HOPová. Na konte máme niekoľko zlatých, strieborných a bronzových umiestnení na rôznych súťažiach po celom Slovensku ako aj titul majster Slovenska.

Lucia

Lucia tancuje od 7 rokov, začínala v TK Jessy, kde sa pretancovala cez všetky vekové kategórie až do pedagogického zboru.  Od r. 2010 tam pôsobí aj ako trénerka a choreografka v disciplínach Show dance, Jazz dance a Modern dance. Študovala tanec na Konzervatóriu v Košiciach, potom učiteľstvo TV a trénerstvo tancov IDO na FTVŠ. Od r. 2010  pôsobila aj na Súkromnej základnej umeleckej škole v Lipt. Hrádku ako pedagóg tanečnej prípravy, jazzového tanca, moderného tanca, klasického tanca a tanečnej praxe. Posledné dva roky aj na Súkromnom tanečnom konzervatóriu v Lipt. Hrádku ako pedagóg moderného tanca, klasického tanca a koncertnej a scénickej praxe.
Interpretačná prax:
– TK Jessy – choreografie IDO
– RDS Company
– LDT – Liptovské divadlo tanca – incenácia PRACH, Jánovačka
Choreografická tvorba:
– TK Jessy – choreografie IDO (majstrovské tituly na MSR, finálové umiestnenia na medzinárodných súťažiach, dva krát víťazna choreografia na Svetovom pohári v modern a jazz…)

V RDS Lucia vedie Lollipops tanečnú zložku Modern Dance a Jazz.

Sofia

Sofia sa tancu venuje od svojich piatich rokov, kedy začínala v tanečnej skupine Scream, kde si vyyskúšala rôzne tanečné štýly cez hiphop, disco, modernu, ľudovky…Tam okúsila svet sútaži, majstrovstiev sveta no najviac ju to tiahlo k hiphopu preto daľej pokračovala v tanečnej skupine HipHop Fakulta u Lady Mel a Johnyho Perfekta, kde po ich boku okúsila mnoho vystupení/battlov so slovenskými i zahraničnými artistami. Sama tvrdí, že sú to jej hiphopoví rodičia, ktorí v nej zakorenili lásku k tomuto lifestylu a hip hop kultúre.

Sofia sa učila rôzne strreetdancové štýly cez poopin, house, waackin až  po vogue  z čoho vznikol jej osobitý pohyb. Minulý rok pôsobil ako lektorka v tanečnej škole u Johnyho Perfekta, kde načerpala veľa energie a skúseností a ako sama tvrdí pre ňu najväčši úspech je predávať jej lásku k tancu a hudbe deťom a rozvíjať ju v nich.

V Riverpark Dance School vedie detskú súťažnú skupinu Lollipops so zameraním na Hip Hop.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online