Ladies Afro Fitness

Spojenie tanca a dynamických cvikov s ktorými vás na chvíľu prenesieme do horúcej Afriky, Karibiku či Jamajky. Na hodine Ladies Afro Fitness si spevníte postavu a tiež posilníte vašu kondíciu. Hodina začína rozcvičkou a prepája exotické tanečné a aeróbne pohyby. Zahŕňa kroky, ktoré si ľahko osvojí aj začiatočník. Postupne sa pridávajú dynamickejšie kombinácie, ktoré začnú vytvárať jednoduché choreografie. Slnečná fitness dovolenka sa môže začať – priamo v Riverpark Dance School s AronMitu.

AronMITU

Aron „MITU“ sa narodila v Etiópii a na Slovensku žije už viac ako pätnásť rokov. Tancu sa začala venovať ako samouk už v rannom detstve. Svoju tanečno-lektorsku kariéru začala v tanečnom centre v Košiciach ako 18 ročná.
Počas svojej tanečnej kariéry sa zúčastnila mnohých workshopov kde mala možnosť stretnúť sa s lektormi svetového formátu ako je Tighr eyez, Budha Stretch, Toni GoGo, Don Campbell, Mike Song, Sekau Heru, Orville Xpressionz, Latonya Style, Logo Logo, Ding Dong …, u ktorých zdokonaľovala svoj jedinečný štýl.
Aron „MITU“ sa venuje  street dance-u, R’n’B, ale hlavne Dancehallu.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online