Klasický tanec deti od 5-7 rokov

Hodina  „klasický tanec pre deti“ je zameraná na základné tanečné prvky pre začínajúcich malých tanečníkov či malé baletky. Cieľom hodín je osvojenie si správneho postavenia, držania tela a oboznámenie sa so základnými prvkami techniky klasického tanca. Prostredníctvom hodiny baletu dieťa hravou formou rozvíja svoju pohybovú koordináciu (koordináciu dolných končatín s hornými končatinami s pohybmi hlavy a trupu), rytmus, orientáciu a pohyb v priestore, pohybový rozsah, spevňuje svalstvo, pracuje na posilnení posturálneho svalstva pre správny anatomický vývoj, Hodiny sú tiež vhodné pre deti, ktoré si potrebujú odstrániť problém plochej nohy.
Hodina pozostáva zo zahrievacích cvičení, prípravných cvičení na zemi, spevňujúcich a naťahujúcich cvičení, základných prvkov pri tyči a krátkych pohybových variácií. Súčasťou hodiny sú tiež rytmicko-pohybové variácie v priestore a práca s hudbou.

Evka

Evka sa tancu venuje už od svojich 9 rokov. Má vyštudované Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu v Trnave. Po ukončení konzervatória tancovala v ľudovom súbore Lúčnica. Jej vášeň a chuť rozvíjať sa v tanci pokračovala na Vysokej škole múzických umení v Bratislave v odbore didaktika klasického tanca. Počas štúdia na VŠ tancovala v tanečnej produkcii Neon Heads a vyučovala v škôlkach tanečnú prípravu tých najmenších.

Balet od 5 rokov, otvorena hodina, lektorka Patka Mindokova 💃🏻💗

Publiée par Iveta Tkacova sur Mercredi 26 septembre 2018

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online