Hip Hop

Hip hop neznamená len tanec, ale zastrešuje kultúru jednej generácie, jej životný štýl. Zapájate pri ňom do aktívneho pohybu celé telo, žiaden sval nezostane nevyužitý. Rytmus ovládne vaše myšlienky – a ak sa vám zapáči – postupne mu prepožičiate aj svoju dušu.

V rámci hip hopu rozoznávame viacero štýlov, ako napríklad Moon-Walk, Glides, Side-Walk, Knee Drops, Overview, Sherlock, Locking, Chest pops, Ticking, Popping či Break dance.

Ak s nimi ešte nemáte žiadne skúsenosti, naučíte sa u nás veľa nového, stretnete dobrú partiu ľudí a nebude pre vás problém rozbaliť to na diskotéke. Ak už máte niečo za sebou a radíte sa medzi pokročilých alebo profesionálov, je tu šanca naučiť sa všetko to, čo ste vždy chceli vedieť. Vyskúšajte hip hop tanec v našej tanečnej škole!

Adel

Adel sa venuje tancu od 6-tich rokov. Začínala s klasickým a Jazzovým tancom, no vyskúšala aj Spoločenské tance. Jej srdce však  patrí Hip-Hopu, na ktorý sa špecializuje už viac ako 13 rokov.

V Žiline založila a šestˇ rokov viedla  tanečnú skupinu, s ktorou obsadila popredné miesta na súťažiach  Hip-Hop choreografiách skupín.
Ako sólistka zvítˇazila na mnohých streetdance battles (Allstyle a Lockin). Neskôr pôsobila v  tanečnej skupine v Martine  s ktorou vyhrala  TV show „Tanečná skupina roka 2010“ a ziskala titul  Majstrov Slovenska v Hip-Hope (2011).

Adel sa pravidelne vzdeláva na tanečných workshopoch zahraničných lektorov.

Sofia

Sofia sa tancu venuje od svojich piatich rokov, kedy začínala v tanečnej skupine Scream, kde si vyyskúšala rôzne tanečné štýly cez hiphop, disco, modernu, ľudovky…Tam okúsila svet sútaži, majstrovstiev sveta no najviac ju to tiahlo k hiphopu preto daľej pokračovala v tanečnej skupine HipHop Fakulta u Lady Mel a Johnyho Perfekta, kde po ich boku okúsila mnoho vystupení/battlov so slovenskými i zahraničnými artistami. Sama tvrdí, že sú to jej hiphopoví rodičia, ktorí v nej zakorenili lásku k tomuto lifestylu a hip hop kultúre.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online