Fusion

Otvorená hodina Fusion kombinuje prvky viacerých tanečných štýlov, vznikol ich vzájomným prepojením. Nájdete v ňom nádych baletu, funky či hip hopu. Je to mix krokových variácií, otočiek, často s prímesou akrobacie. Stačí sa nechať unášať hudbou, popustiť uzdu vlastnej tanečnej kreativite a zapojiť všetky zmysly.

Táto hodina nekladie najväčší dôraz na techniku – nedočkáte sa pri ňom hodnotenia pohybov ako zlých alebo technicky nečistých, nahrádzajú ich pojmy individualita a energia. Prostredníctvom tanečných póz a dynamického pohybu sa naučíte rozvíjať izolované používanie jednotlivých častí tela a zveľadíte svoj pohybový prejav.

Na hodinách Fusion zažijete rôznorodosť pohybu, naučíte sa detailné vnímanie hudby, tanečný performing a prejav či choreografickú pamäť.

Pauli

Pauli sa venuje tancu od malička a priviedla ju k nemu detská vášeň, správne rozhodnutie a večná podpora jej rodičov.
Aktuálne pôsobí v divadle Nová Scéna a vo viacerých tanečných skupinách. Popritom neustále na sebe pracuje a vzdeláva sa na rôznych tanečných workshopoch v zahraničí, medzi najzaujímavejšie patrí workshop v New Yorku, Viedni a Caserte (Taliansko).
Aj napriek mladému veku by rada svoje nadobudnuté skúsenosti a poznatky odovzdala svojím študentom, ktorých baví a napĺňa tanec, tak ako ju samotnú a čo je pre ňu dôležité, šíriť to ďalej!

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online