Flashdance

Poznáte filmy ako Flashdance, Božské telá či Fame? Starý dobrý tanečný aerobic a jazzové či baletné figúry? Spotené telá, sexy outfity a najmä poriadna makačka? Aj to je nová tanečno-kondičná hodina Flashdance. Okrem prvkov a hudby charakteristickej pre obdobie 80. rokov, bude lektor oblečený vždy v outfite ladenom v tomto štýle. (bodyčko, pančušky/legíny, opasok, croptop, čelenky, štucne a pod.)

Hodina bude určená pre širokú verejnosť (najmä ženy) rôznych vekových kategórií. Pre všetkých, ktorí si chcú zatancovať a pritom sa spotiť ale stále vyzerať a cítiť sa žensky a sexy. Tanečné prvky budú nasledovať v náhodnom poradí. Choreografia bude len krátka – skôr na pobavenie (v druhej polke hodiny). Vždy ľahko zapamätateľná a zložená z prvkov použitých na hodine. Viac na “efekt”  a dobrú náladu. Tanečné prvky budú doplnené posilňovacími a strečingovými cvikmi na formovanie postavy.

Simona

Simona sa venuje tancu od malička a priebežne celý život. Základy získala v baletnej príprave. Navštevovala nespočetné množstvo kurzov a workshopov rôznych druhov tanca doma i v zahraničí. Pôsobila v tanečnej skupine Fredys dance group.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online