Divadelná a muzikálová tvorba

Na kurze divadelnej a muzikálovej tvorby sa naučíte základné, ako aj pokročilé prvky dramatickej tvorby, herectva a základných cvičení jazzového a moderného tanca.  Spoločne budeme pracovať s rytmom a učiť sa správnemu prevedeniu tanečných krokov. Prejdeme si základné prvky pantomímy a naučíme choreografie na známe muzikálové skladby. Na kurze sa tiež budeme venovať priestorovému videniu a rozvíjaniu tanečnosti žiakov, ako aj samotnej muzikality. Súčasťou hodín budú cvičenia na improvizáciu (znázorňovanie konkrétnej situácie, znázorňovanie pocitov či rôznych predmetov) ktorými posilníme fantáziu a tvorivosť.

Na hodine nemusíte mať žiadne predchádzajúce tanečné skúsenosti. Lektorka vám postupne všetko vysvetlí, ukáže a opraví vás. Každú hodinu sa naučíte nové tanečné či choreografické prvky a zdokonalíte váš talent.

Alex Mimeza

Alex vyštudovala pedagogiku moderného tanca na VŠMU v Bratislave. 6 rokov pôsobila  v New Yorku, kde získala ďalšie cenné tanečné skúsenosti a vzdelanie  v tanečných štúdiach Steps, Brodway Dance Centre a Alvin Ailey.
Na Broadway sa naučila techniky viacerých tanečných štýlov, špecializuje sa však hlavne na Jazz a tiež Jogu.
Počas svojho ročného pobytu v Indonézii mala možnosť nazrieť do hĺbky jogínskej komunity, kde ju do duchovných a telesných tajov zasvätil jogín JAJA.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online