Contemporary Master Class

Contemporary – moderna, tanečný štýl prepájajúci rôzne tanečné techniky a štýly. Unikátnosť mu dodává osobnosť pedagóga a choreografa. Jeho vlastný zpôsob kombinovania jednotlivých vplyvov vytvára vždy nový a jedinečný štýl. Tanečné choreografie vytvorené týmto spôsobom sú často osobné. Tento tanečný štýl zahŕňa prácu s rovnováhou, prácu na zemi, tanečné skoky a rovnako aj improvizácie. Naučí Vás používať Vaše telo rôznymi spôsobmi. Je zameraný na správne dýchanie a držanie tela. Contemporary sa tancuje na jemnú tanečnú hudbu ale aj rytmickú a súčasnú.

Johny

„TANCU SA VENUJEM UŽ DLHÚ DOBU A VŽDY SOM VEDEL, ŽE TO MUSÍ BYŤ AJ NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI.
VYCHOVÁVANÝ SOM BOL TAK, ABY SOM NA JAVISKU ZANECHAL VŽDY KÚSOK SEBA PRETO JE MA TAK MÁLO“

Johny pochádza z okolia Zlatých Moraviec, ale už niekoľko rokov pracovne pôsobí hlavne v Bratislave.
Už vyše 23 rokov je súčasťou Tanečného štúdia Jumbo, kde je súčasťou jeho prvotnej tanečnej rodiny a dodnes v nej funguje aj ako lektor choreograf či interprét.
Počas naberania skúsenosti a akéhosi tanečného modelovania prešiel širokým záberom rôznych tanečných štýlov.
Obohatil sa aj o základy klasického, jazzoveho tanca a tiež rôznych technik moderného tanca, pretože študoval na Vysokej škole múzických umení v Bratislave.
Johnyho srdcovou doménou však ostáva ,,contemporary, moderný či súčasný tanec“. Stále mu je však blízky aj street dance a hip hop,  pretože je členom skupiny “The Pastels”,  vďaka ktorým sa môže aj v tomto smere naplno odviazať a stále priúčať novým trikom.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online