Body Forming

Body Forming je špecifický druh areróbneho cvičenia, ktorý pozitívne ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie ako aj na  formovanie postavy. Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na  dôkladné precvičenie tela, spevnenie svalstva a tvarovanie problematických častí tela (chrbtica, brušné a sedacie svalstvo, paže, nohy,…).

Pri cvičení Body Forming sa využíva na posilnenie vlastná váha tela, poprípade sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky (aeróbne činky, fit lopty, gumičky…). Hlavnou výhodou cvičenia s ľahkou záťažou je všestranné precvičenie svalstva celého tela, ktoré je sprevádzané zvýšeným prísunom kyslíka z pľúc do srdca a svalov. Intenzívnym a neprerušovaným vykonávaním cvičenia v správnom tempe a pravidelne, priaznivo ovplyvňujeme metabolizmus organizmu, čo vedie k úbytku tukových zásob a napomáha formovaniu postavy.

Toto cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Natália

Cvičeniu a tancovaniu sa Natália venuje už pätnásť rokov. Je držiteľkou licencie trénera 1. stupňa. Na MISSIS Slovenskej republiky v roku 1999 vyhrala prvé miesto, štyri roky cvičila v TV JOJ, v Raňajojkách, účinkovala v Celebrity Camp a na Majstrovstvách SR v body fitness 2005 SFF vyhrala prvé miesto. Natália tancovala 10 rokov v tanečnej skupine SHOWEXPRESS DANCE COMPANY kde účinkovala aj ako vzdušná akrobatka na plachte a kruhu . V súčastnosti sa venuje trénerstvu,  skupinovym cvičeniam a cvičeniam s deťmi…ktoré  miluje.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online