Balet deti od 5 rokov

Hodina  „základy klasického tanca“ je zameraná na prípravu klasického tanca, rozbor, pre začínajúce malé baletky.
Cieľom hodín je osvojenie si správneho postavenia, držania tela a oboznámenie sa so základnými prvkami techniky klasického tanca. Prostredníctvom hodiny baletu dieťa hravou formou rozvíja svoju pohybovú koordináciu (koordináciu dolných končatín s hornými končatinami s pohybmi hlavy a trupu), rytmus, orientáciu a pohyb v priestore, pohybový rozsah, spevňuje svalstvo, pracuje na posilnení posturálneho svalstva pre správny anatomický vývoj, Hodiny sú tiež vhodné pre deti, ktoré si potrebujú odstrániť problém plochej nohy.
Hodina pozostáva zo zahrievacích cvičení, prípravných cvičení na zemi, spevňujúcich a naťahujúcich cvičení, základných prvkov pri tyči a krátkych pohybových variácií. Súčasťou hodiny sú tiež rytmicko-pohybové variácie v priestore a práca s hudbou.

Paťa

Svoju tanečnú cestu začala Paťa v rodnom Poprade- v tanečnom klube TREND Poprad, s ktorým sa zúčastňovala rôznych vystúpení, predstavení, súťaží na Slovensku i v zahraničí.
Roku 2008 bola prijatá na Súkromné tanečné konzervatórium v Košiciach. Ako študentka sa každoročne zúčastnila záverečného predstavenia v Štátnom divadle Košice, kde mohla aktívne prehlbovať svoju tanečnú prax. Každodenným, niekoľkohodinovým trénovaním sa postupne prepracovala na Vysokú školu múzických umení, kde momentálne študuje 3.ročník bakalárskeho štúdia; odbor tanečné umenie – pedagogika moderného tanca..

Balet od 5 rokov, otvorena hodina, lektorka Patka Mindokova 💃🏻💗

Publiée par Iveta Tkacova sur Mercredi 26 septembre 2018

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online