Novinky

Svadobná sezóna v Riverpark Dance School

By 4. decembra 2019 No Comments

Zážitok na ktorý sa nezabúda! Začnite rozlúčku so slobodou so súkromnou tanečnou hodinou, šampanským s jahodami a občerstvením pre všetky kamošky a nevestu v Riverpark Dance School. Na mieru šité tanečné hodiny ako Bachata, Reggaeton, Salsa, Heels Choreo, Hip-Hop, Broadway Jazz, Flashdance, Vogue alebo Muzikálový tanec, ktoré si užijete a urobíte pre nevestu tento deň jedinečným! My vám pripravíme chutné dobroty podľa výberu, ako aj fľašu skvelého vínka či Prosecca.

Svadobný tanec šitý na mieru! Vytvorte spolu s nami „Originálny svadobný tanec“ na ktorý budete spomínať do konca života. Hovorí sa, že hostia si zo svadby zapamätajú iba tie najkrajšie momenty. Dovoľte nám pripraviť vám jeden z nich priamo u nás v Riverpark Dance School.

Jednoducho a rýchlo vás naučíme tancovať! S vašim partnerom si od teraz tanec zamilujete. Už 19. marca 2020 otvárame nový zážitkový kurz párového tanca „New Style Hustle“, ktorý využijete na každej spoločenskej udalosti. Jednoduché pohyby ktoré si rýchlo osvojíte a využijete pri každej funky skladbe.

Rezervácie termínov a info na:
📩 recepcia@riverparkdanceschool.sk

+ 421 910 373 373

Celý rozvrh nájdete na: www.tancuj.sk