Rozvrh hodín

Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Čas Sála Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
07:00 Malá sála 07:30 - 8:30
Funkčný tréning - OH

Jakub Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:30 - 8:30
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
Veľká sála 07:00 - 08:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať 29.7. zrušené
07:00 - 8:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
08:00 Malá sála
Veľká sála 08:30 - 9:00
9.8. rezervácia tábor -
08:30 - 9:00
11.8. rezervácia tábor -
09:00 Malá sála 09:00 - 10:00
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
09:00 - 10:00
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
8:30 - 9:45
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
09:00 - 10:00
Rezervácia Monika -
Veľká sála 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať 9.8. v malej sále / 9.8. rezervácia tábor
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať 11.8. v malej sále / 11.8. rezervácia tábor
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať 29.7. zrušené
09:00 - 10:00
Tabata - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Flexi Joga - OH

Mia Majeríková Rezervovať
10:00 Malá sála 10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:45
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
Veľká sála 10:00 - 11:00
9.8. rezervácia tábor -
10:00 - 11:00
11.8. rezervácia tábor -
10:05 - 11:35
Balet ADV - OH

Barborka Rezervovať 24.7. zastupuje Matúš
11:00 Malá sála 11:00 - 12:00 /
Rezervácia 31.7. - Individuálna hodina Michal -
Veľká sála 11:00 - 12:00
26.7. rezervácia SoulJam / 9.8. rezervácia tábor -
11:00 - 12:00
10.8. rezervácia tábor -
11:00 - 12:00
28.7. rezervácia SoulJam / 11.8. rezervácia tábor -
11:00 - 12:00
29.7. rezervácia SoulJam / 12.8. rezervácia tábor -
11:00 - 12:00
30.7. rezervácia SoulJam / 13.8. rezervácia tábor -
12:00 Malá sála 12:00 - 13:00
Prenájom Michal -
12:00 - 13:00
29.7. Prenájom Michal -
Veľká sála 12:00 - 13:00
26.7. rezervácia SoulJam / 9.8. rezervácia tábor -
12:00 - 13:00
10.8. rezervácia tábor -
12:00 - 13:00
28.7. rezervácia SoulJam / 11.8. rezervácia tábor -
12:00 - 13:00
29.7. rezervácia SoulJam / 12.8. rezervácia tábor -
12:00 - 13:00
30.7. rezervácia SoulJam / 13.8. rezervácia tábor -
13:00 Malá sála 13:00 - 14:00
26.7. Prenájom Michal -
13:00 - 14:00
28.7. Prenájom Michal -
13:00 - 14:00
29.7. Prenájom Michal -
13:00 - 14:00
30.7. rezervácia SoulJam -
Veľká sála 13:00 - 14:00 / 26.7.
rezervácia SoulJam -
13:00 - 14:00
rezervácia Michal -
13:00 - 14:00
28.7. rezervácia SoulJam -
13:00 - 14:00
29.7. rezervácia SoulJam -
13:00 - 14:00
30.7. Prenájom Michal -
14:00 Malá sála 14:00 -15:00
30.7. Prenájom Michal / 13.8. rezervácia tábor -
Veľká sála 14:00 - 15:00
26.7. Prenájom Michal / 9.8. rezervácia tábor -
14:00 - 15:00
27.7. Prenájom Michal / 10.8. rezervácia tábor -
14:00 - 15:00
28.7. Prenájom Michal / 11.8. rezervácia tábor -
14:00 - 15:00
29.7. Prenájom Michal / 12.8. rezervácia tábor -
14:00 - 15:00
Individuálna hodina Kopernickí -
15:00 Malá sála 15:30 - 16:00
Lollipops - tanečná skupina -

MINI
15:30 - 16:00
Lollipops - tanečná skupina -

MINI
15:00 - 16:30
-
15:00 - 16:00
Rezervácia Monika / 13.8. rezervácia tábor -
Veľká sála 15:00 - 16:00
9.8. rezervácia tábor -
15:00 - 16:00
27.7. rezervácia SDT / 10.8. rezervácia tábor -
15:00 - 16:00
SoulJam - tanečná skupina -

15:00 - 16:30
Prenájom Michal / 29.7. rezervácia SDT / 12.8. rezervácia tábor -
15:00 - 16:00
Rezervácia Marína -
16:00 Malá sála 16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

MINI / 26.7. Rezervácia Monika
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - OH

Evka Rezervovať
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

28.7. rezervácia Monika
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti od 6 r. - OH

Máša Rezervovať
Veľká sála 16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

27.7. rezervácia SDT
16:00 - 17:00
SoulJam - tanečná skupina -

16:30 - 17:00
SoulJam - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

Monika 30.7. rezervácia Monika
17:00 Malá sála 17:05 - 18:05
Klasický tanec deti od 5-7 r. - OH

Evka Rezervovať
17:00 - 18:00
Tanečná príprava deti "Jazz" 8-10 r. - OH

Evka Rezervovať
17:05 - 18:05
Flexi Joga - OH

Mia Majeríková Rezervovať
17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

17:05 - 18:05 BEG
Balet BEG - OH

Rezervovať Máša
Veľká sála 17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

27.7. rezervácia SDT
17:00 - 18:00
Street Dance deti od 6 r. - OH

Sofia Rezervovať
17:00 - 18:00
SoulJam - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

Monika
18:00 Malá sála 18:05 - 19:05
Booty Building - OH

Mishel Rezervovať
18:05 - 19:05 INT
Balet INT - OH

Rezervovať Máša
18:10 - 19:10
Contemporary - OH

Hanka Rezervovať
18:05 - 19:05 INT
Balet INT - OH

Rezervovať Máša
Veľká sála 18:05 - 19:05
Hip Hop - OH

Sofia Rezervovať
18:05 - 19:05
Port De Bras - OH

Helena Rezervovať
18:05 - 19:05
Jazz Basic deti od 9-11 r. - OH

Veronika Rezervovať
18:05 - 19:05
Modern Jazz deti 11-14 r. - OH

Monika Rezervovať
18:05 - 19:05
Bachata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
19:00 Malá sála 19:20 - 20:20
Bachata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
19:15 - 20:15
Dance Box - OH

Simona Rezervovať
19:20 - 20:20
Salsa Solo - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
Veľká sála 19:10 - 20:10
Muzikálový tanec - OH

Veronika Rezervovať 26.7. zastupuje Marína
19:10 - 20:10 BEG
Balet BEG - OH

Rezervovať Máša
19:10 - 20:10
Vogue - OH

Monnush Rezervovať
19:05 - 20:20
Hustle - Kurz

19:10 - 20:10
Rezervácia Dee -
20:00 Malá sála 20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať
20:20 - 21:20
27.7. Prenájom Michal -
20:20 - 21:20
Stage Dance - OH

Pauli Rezervovať
20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať
Veľká sála 20:15 - 21:15
Flashdance - OH

Simona Rezervovať
20:20 - 21:20
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
20:15 - 21:15
Broadway Jazz - OH

Veronika Rezervovať
20:20 - 21:20
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
20:10 - 21:10
23.7. a 30.7. Prenájom Michal -

Použité skratky

Kurzy (jednotlivé lekcie na seba nadväzujú):

BEG – Úroveň začiatočník/ beginner
INT – Úroveň mierne pokročilý/ intermediate
ADV – Úroveň pokročilý/ advanced
PRO – Úroveň profesionál/ professional
ZUŠ – Uzavreté hodiny pre deti/ základná umelecká škola

Samostatné lekcie bez nadväznosti:

OH – Otvorená hodina/ open hour