Rozvrh hodín

Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Čas Sála Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
07:00 Malá sála 7:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Jakub Rezervovať
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:00 - 08:00
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 8:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
Veľká sála 07:00 - 08:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Jakub Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:00 - 08:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
08:00 Malá sála 08:30-9:45
Ashtanga Joga BEG - OH

Nati Rezervovať
Veľká sála
09:00 Malá sála 09:00 - 10:00
Stretch Joga - OH

Alex Mimeza Rezervovať od 18.2. do 22.2. zastupuje Katka
09:30 - 10:30
Pilates - OH

Richard Rezervovať
Veľká sála 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať 21.2. zastupuje Adam
09:00 - 10:00
Tabata - OH

Natália Rezervovať 22.2. zastupuje Adam
10:00 Malá sála 10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália 21.2. zrušené!!!
10:35 - 11:20
Tanec deti 2-5r. - OH

Veronika Rezervovať
Veľká sála 10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
10:05 - 11:05
Gravid Joga - OH/Kurz

Katka Rezervovať 20.2. ZRUŠENÉ
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať 21.2 zastupuje Mima
10:35-11:35
Stretch Joga - OH

Alex Mimeza Rezervovať od 18.2. do 22.2. zastupuje Katka, 15.2. Ajurvedska prednáška
11:00 Malá sála 11:00 - 12:00
24.2.Individuálna hodina Michal Barniak -
11:40 - 12:40
Tanečná príprava deti od 6r. - OH

Veronika Rezervovať
Veľká sála 11:00 - 12:00
Gravid Joga - OH/Kurz

Katka Rezervovať 24.2. zrušené
11:40 - 12:40
Modern Dance - OH

Alex Mimeza Rezervovať
11:00 - 13:00
23.2. REZERVÁCIA LUCKA -
12:00 Malá sála 12:00 - 13:00
26.2. individualna hodina Sima -
12:00 - 13:00
Každý piatok Individuálna hodina Monika a Matúš -
Veľká sála
13:00 Malá sála
Veľká sála 13:00 - 14:30
Rezervácia sály Monika každá sobota ------- 14.3.2020 HIP HOP WORKSHOP do večera -
13:00 - 14:30
RDS Company 23.2.2020 -
14:00 Malá sála
Veľká sála 14:00 - 18:00
29.2. Rezervácia sály Morong -
15:00 Malá sála 15:00 - 16:00
Klasický tanec deti od 5-7 r. - Kurz

Evka 17.2.-21.2. kurz neprebieha
15:00 - 16:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Alex Mimeza 17.2.-21.2. kurz neprebieha
15:00 - 16:00
Klasický tanec deti od 5-7 r. - Kurz

Evka 17.2.-21.2. kurz neprebieha
15:00 - 16:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Alex Mimeza 17.2.-21.2. kurz neprebieha
15:00 - 16:00
7.3. Rezervácia Oslava -
15:30 - 16:30
House Dance - OH

Viktor Rezervovať
Veľká sála 14:30 - 16:00
LLPPS s Luckou pravidelne každý štvrtok -
15:30 - 16:00
SoulJam - tanečná skupina -

Sofia JVK Hip Hop
15:00 - 16:00
7.3. Rezervácia Oslava -
15:30 - 17:00
Balet ADV - OH

Barborka Rezervovať
16:00 Malá sála 16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

Monika Mareková LOLLIPOPS MINI
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Alex Mimeza 17.2.-21.2. kurz neprebieha
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

Monika Mareková LOLLIPOPS MINI
16:00 - 17:00
Latino deti od 6-9 r. - Kurz

Dee Reggaetonera 17.2.-21.2. kurz neprebieha
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Alex Mimeza 17.2.-21.2. kurz neprebieha
16:00 - 17:00
7.3. Rezervácia Oslava -
16:30 - 17:30
Balet deti 6-9 rokov - OH

Damani Rezervovať
Veľká sála 16:00 - 17:00
Modern Jazz deti 11-14 r. - Kurz

Monika 17.2.-21.2. kurz neprebieha
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

Nikol JVK B jazz
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

Elena JVK B klasický tanec - Elena
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

Lucia JVK A Klasický tanec + choreo
16:00 - 17:00
SoulJam - tanečná skupina -

Sofia JVK Hip Hop
17:00 Malá sála 17:05 - 18:05
Jazz Basic deti od 9-11 r. - Kurz

Nikol 17.2.-21.2. kurz neprebieha
17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti "Jazz" 7-9 r. - Kurz

Alex Mimeza 17.2.-21.2. kurz neprebieha
17:05 - 18:05
Jazz Basic deti od 9-11 r. - Kurz

Nikol 17.2.-21.2. kurz neprebieha
17:05 - 18:05
Hip Hop BEG - Kurz

Viktor
17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti "Jazz" 7-9 r. - Kurz

Alex Mimeza 17.2.-21.2. kurz neprebieha
Veľká sála 17:05 - 18:05
Street Dance deti od 5 r. - Kurz

Sofia 17.2.-21.2. kurz neprebieha
17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

Nikol JVK B jazz
17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

Elena JVK B klasický tanec - Elena
17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

Lucia JVK A Klasický tanec + choreo
17:00 - 18:00
SoulJam - tanečná skupina -

Ferdžo DVK Hip Hop
17:05 - 18:05
Muzikálový tanec - OH

Veronika Rezervovať
18:00 Malá sála 18:10-19:10
Hip Hop BEG - Kurz

Sofia
18:10 - 19:10
Stretch Yoga - OH

Alex Mimeza Rezervovať od 18.2. do 22.2. zastupuje Katka
18:10 - 19:10
Modern Jazz deti 11-14 r. - Kurz

Monika Mareková 17.2.-21.2. kurz neprebieha
18:10 - 19:10
Port De Bras - OH

Helena Rezervovať
18:10 - 19:10
Stretch Joga - OH

Alex Mimeza Rezervovať od 18.2. do 22.2. zastupuje Katka
17:35 - 18:35
Fusion - OH

Sima Rezervovať
Veľká sála 18:10 - 19:10
Latino deti od 10-13 r. - Kurz

Mária 17.2.-21.2. kurz neprebieha
18:10-19:10
Balet BEG - Kurz

Marina
18:10 - 19:10
Contemporary - OH

Hanka Rezervovať
18:05 - 19:05
Street Dance deti od 5 r. - Kurz

Viktor 17.2.-21.2. kurz neprebieha
18:00 - 19:00
SoulJam - tanečná skupina -

Ferdžo JVK+DVK+HVK Hip Hop
18:40 - 19:55
Sunday Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
19:00 Malá sála 19:15 - 20:15
Hip Hop INT - OH

Sofia Rezervovať
19:15 - 20:15
Limon - OH

Monika Rezervovať
19:15 - 20:15
Balet INT - Kurz

Marina
19:15 - 20:15
SoulJam - tanečná skupina -

Viktor Hip Hop HVK
19:15 - 20:15
Sexy Body Workout - OH

Adam Rezervovať
18:55 - 19:55
Salsa Solo - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať 23.2. zastupuje Majka
Veľká sála 19:15 - 20:15
Balet INT - Kurz

Marina
19:15 - 20:15
Port De Bras - OH

Helena Rezervovať
19:20 - 20:20
Bachata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
19:05 - 20:25
New Style Hustle - OH

Monika a Matúš Rezervovať 20.2. Ema a Viktor
19:15 - 20:15
Balet BEG - Kurz

Marina
20:00 Malá sála 20:20 - 21:20
Dance Box - OH

Simona Rezervovať
20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať
20:20 - 21:20
Flashdance - OH

Simona Rezervovať
20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať
Veľká sála 20:20 - 21:20
Ľudové tance - Kurz

Morongovci
20:20 - 21:20
Vogue - OH

Monnush Rezervovať
20:25 - 21:25
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
20:30 - 21:30
Broadway Jazz - OH

Veronika Rezervovať
20:20 - 21:20
Fusion - OH

Sima Rezervovať
20:00 - 21:00
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať 23.2. zastupuje Majka

Použité skratky

Kurzy (jednotlivé lekcie na seba nadväzujú):

BEG – Úroveň začiatočník/ beginner
INT – Úroveň mierne pokročilý/ intermediate
ADV – Úroveň pokročilý/ advanced
PRO – Úroveň profesionál/ professional
ZUŠ – Uzavreté hodiny pre deti/ základná umelecká škola

Samostatné lekcie bez nadväznosti:

OH – Otvorená hodina/ open hour