Rozvrh hodín

Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Čas Sála Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
07:00 Malá sála 7:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Jakub Rezervovať
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Jakub Rezervovať
07:00 - 8:15
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT -

Nati Rezervovať
07:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Jakub Rezervovať Jakub/Adam
Veľká sála 07:00 - 08:15
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:00 - 08:15
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
08:00 Malá sála 08:30-9:45
Ashtanga Yoga BEG - OH

Nati Rezervovať
Veľká sála
09:00 Malá sála 09:00 -
Stretch Yoga - OH

Alex Mimeza Rezervovať
09:30 - 10:30
Pilates - OH

Richard Rezervovať
Veľká sála 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Tabata - OH

Natália Rezervovať
10:00 Malá sála 10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5r. - OH

Natália Rezervovať
10:00 - 11:00
Tanec s bábätkom v šatke - OH/Kurz

Libuška a Anka Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5r. - OH

Natália Rezervovať
10:35 - 11:20
Tanec deti 2-5r. - OH

Vanesa Rezervovať
Veľká sála 10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
10:05 - 11:05
Gravid Yoga - OH/Kurz

Katka Rezervovať 21.11. zastupuje Radka
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera 15.11. ZRUŠENÁ HODINA!!
10:35-11:35
Stretch Yoga - OH

Alex Mimeza Rezervovať
11:00 Malá sála 11:40 - 12:40
Tanečná príprava deti od 6r. - OH

Veronika Rezervovať
Veľká sála 11:00 - 12:00
Gravid Yoga - OH/Kurz

Katka Rezervovať 18.11. zastupuje Radka
11:40 - 12:40
Modern Dance pre dospelých - OH

Alex Mimeza Od 1.12.2019 uzavretá skupina z dôvodu nácviku na Christmas show
12:00 Malá sála 12:40 - 13:40
14.12. ind.hodina Monika -
Veľká sála 12:00 - 13:00
Každý piatok Individuálna hodina Monika a Matúš -
15:00 Malá sála
Veľká sála 15:00 - 17:00
16.11. LLPPS tréning -
15:30 - 17:00
Balet ADV - OH

Barborka Rezervovať 17.11 SVIATOK, ŠKOLA ZATVORENÁ
16:00 Malá sála 16:00 - 17:00
Balet deti od 5 rokov - Kurz

Evka
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7r. - Kurz

Alex Mimeza
16:00 - 17:00
Balet deti od 5 rokov - Kurz

Evka
16:00 - 17:00
Latino deti 6-9 rokov - Kurz

Dee Reggaetonera
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7r. - Kurz

Alex Mimeza
16:30 - 17:30
Balet - OH

Vanesa Rezervovať 6-9 rokov, 17.11 SVIATOK ŠKOLA ZATVORENÁ
Veľká sála 16:00 - 17:00
Prípravka do Lollipops - Kurz

Monika
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

16:00 - 18:30
17.11. Rezervácia sály Veronika -
17:00 Malá sála 17:05 - 18:05
Jazz Basic deti - Kurz

Nikol
17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti 7-9r. - Kurz

Alex Mimeza
17:05 - 18:05
Jazz Basic deti - Kurz

Nikol
17:05- 18:05
Street Dance deti - Kurz

Sofia
17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti 7-9r. - Kurz

Alex Mimeza
Veľká sála 17:05 - 18:05
Street Dance deti - Kurz

Sofia
17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

17:05 - 18:05
Muzikálový tanec - OH

Veronika Rezervovať Od 1.12.2019 uzavretá skupina z dôvodu nácviku na Christmas show, 17.11 SVIATOK, ŠKOLA ZATVORENÁ
18:00 Malá sála 18:10-19:10
Hip Hop BEG - Kurz

Sofia
18:10 - 19:10
Stretch Yoga - OH

Alex Mimeza Rezervovať
18:10 - 19:10
Prípravka do Lollipops - Kurz

Monika Mareková
18:10 - 19:10
Hip Hop BEG - Kurz

Viktor
18:15 - 19:15
Stretch Yoga - OH

Alex Mimeza Rezervovať
17:35 - 18:35
Fusion - OH

Sima Rezervovať 17.11 SVIATOK, ŠKOLA ZATVORENÁ
Veľká sála 18:10 - 19:10
Latino deti 10-13 rokov - Kurz

Dee Reggaetonera
18:10-19:10
Balet BEG - Kurz

Marina
18:10 - 19:10
Contemporary - OH

Lucia Rezervovať 20.11. zastupuje Mirka Iľanovská
18:05 - 19:05
Port De Bras - OH

Helena Rezervovať
18:00 - 19:00
Lollipops - tanečná skupina -

22.11. Master Class Port de Bras s Irina Kulchitskaya
18:40 - 19:55
Sunday Vinyasa Yoga BEG/INT -

Nati Rezervovať 17.11 SVIATOK, ŠKOLA ZATVORENÁ
19:00 Malá sála 19:15 - 20:15
Hip Hop INT - OH

Sofia Rezervovať
19:15 - 20:15
Port De Bras - OH

Helena Rezervovať
19:15 - 20:15
Balet INT - Kurz

Marina
19:15 - 20:15
Lollipops - tanečná skupina -

Hip Hop HVK
19:30 - 21:00
13.12. Bryan Ron -
18:55 - 19:55
Salsa Solo - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať 17.11 SVIATOK, ŠKOLA ZATVORENÁ
Veľká sála 19:15 - 20:15
Balet INT - Kurz

Marina
19:15 - 20:15
Contemporary - OH

Jozef Rezervovať
19:20 - 20:20
Bachata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
19:10 - 20:25
New Style Hustle - OH

Monika a Matúš Rezervovať
19:15 - 20:15
Balet BEG - Kurz

Marina 15.11. zastupuje ELENA
20:00 Malá sála 20:20 - 21:20
Dance Box - OH

Simona Rezervovať
20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať
20:20 - 21:20
Afro Fusion - OH

Denisa Rezervovať
20:20 - 21:20
Limon - OH

Monika Rezervovať
20:00 - 21:00
House Dance - OH

Viktor Rezervovať 17.11 SVIATOK, ŠKOLA ZATVORENÁ
Veľká sála 20:20 - 21:20
Ľudové tance - Kurz

Morongovci
20:20 - 21:20
Vogue - OH

Monika Rezervovať 19.11. zastupuje Veronika
20:25 - 21:25
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
20:30 - 21:30
Broadway Jazz - OH

Veronika Rezervovať
20:20 - 21:20
Fusion - OH

Sima Rezervovať
20:00 - 21:00
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať 17.11 SVIATOK, ŠKOLA ZATVORENÁ

Použité skratky

Kurzy (jednotlivé lekcie na seba nadväzujú):

BEG – Úroveň začiatočník/ beginner
INT – Úroveň mierne pokročilý/ intermediate
ADV – Úroveň pokročilý/ advanced
PRO – Úroveň profesionál/ professional
ZUŠ – Uzavreté hodiny pre deti/ základná umelecká škola

Samostatné lekcie bez nadväznosti:

OH – Otvorená hodina/ open hour