Novinky

Robte veci s radosťou a budete najlepší | rozhovor s YouTuberom Miškom

By 16. júla 2019 No Comments

Jedným z hostí, ktorý sa v našom Hollywood Dance Campe postará o vlogy a kreatívne zážitky, bude aj skvelý YouTuber s vyše 40 000 odberateľmi Michal „Miško“ Sabol. Prečítajte si rozhovor nie len o YouTube, campe či aktivitách na leto.

Ahoj Michal, ako si užívaš zatiaľ leto?
Leto u mňa začalo veľmi nabitým programom a podľa môjho kalendáru, vyzerá, že rovnako nabité bude aj naďalej. Ale som tiež rád, keď som niekedy aj doma a mám čas strihať videa 😀 Teším sa, čo leto ešte prinesie a hlavne na Hollywood Dance Camp.

Si mladý úspešný YouTuber, čo je podľa teba potrebné robiť, aby sa človek stal YouTuberom?
Treba byť vytrvalý, vzdelávať sa a hlavne stále posúvať vpred. Taktiež pozerať trendy a zlepšovať v tom čo chceš. Ak má človek víziu prípadne nejaký cieľ, je to vždy lepšie. Kreatíva je potom už len čerešničkou na torte, aj keď tiež veľmi podstatnou. Robte veci s radosťou a buďte v tom čo robíte najlepší 🙂

Máš nejaké tipy ako nazbierať viac odberateľov a sledovateľov na sociálnych sieťach?
Hlavné treba byť aktívny (s týmto mám aj ja niekedy problém). Prinášať stále svojim fanúšikom nejaký zaujímavý a zábavný obsah a byť sám sebou. Treba tiež skúšať novinky a budovať si povedomie.

Kde všade ťa ľudia môžu toto leto vidieť?

Toto leto budem asi v každej časti Slovenska. Na YouTube Fans Meetingoch ma uvidíte v Prešove, Banskej Bystrici, Žiline, Nitre a v Košiciach a tiež v tábore Hollywood Dance Camp, kde budem celé dva dni.

Kde čerpáš kreatívu a inšpiráciu na tvoje vlogy a akú techniku používaš?

Veľa je z vlastnej hlavy alebo prídu náhodne. Veľa inšpirácie na nové nápady je aj zo zahraničia. Na vlogy používam Canon G7X mark II. Na videá z pohodlia domova používam Canon EOS 750D. Potom samozrejme statívy a gorillapod.

Toto leto budeš hosťom nášho Hollywood Dance Campu. Na čo sa účastníci môžu tešiť? 

Eeeeej, tam je toho programu a atrakcií tak veľa, že sa nudiť určite nebudeme. Z mojej strany sa môžete tešiť na parádny a šialený spoločný vlog, ktorý natočíme a potom si ho budete môcť pozrieť a pospomínať ako bolo super. Taktiež si vymeníme cenné skúsenosti, spravíme YouTube diskusiu a ak bude možnosť, vymyslíme nejaký challange aj na mieste. Na všetkých sa veľmi teším 🙂

Kto je tvoj obľúbený YouTuber, či už slovenský alebo zahraničný?

Na Slovensku cením všetkých YouTuberov, ktorí sú kreatívni a majú čo povedať, či už sú na scéne dlho alebo len začínajú. Zo zahraničných aktuálne sledujem najviac Nate Garnera. Určite pozrite 🙂

Máš nejaký životný sen, ktorý by si si chcel splniť?

Chcel by som si zahrať nejakú postavu vo filme alebo seriály 🙂

Máš frajerku?

Nie.

Aké sú tvoje obľúbené filmy či seriály?

Veľmi si idem filmy od Marvelu, čiže Avengers, Strážcovia galaxie, Spiderman a potom si ešte rád pozriem aj rôzne komédie.

Bude aj vlog priamo z campu?

Jooooo! 🔥