Novinky

Kondičné tréningy, ale aj skúšky odvahy | rozhovor s animátorom tábora Yetim

By 20. júna 2019 No Comments

Veselý človek plný optimizmu, ktorý miluje život a humor. Profesionálne sa venuje ľudovému tancu, folklóru a tiež rôznym aktivitám ktoré sú spojené s tancom ako takým. K jeho záľubám patrí hlavne plávanie, turistika ale tiež basketbal. Ako druhý animátor sa v „Hollywood Dance Camp“ predstaví Matúš „Yeti“ Ivan. Tešíme sa!

Ahoj Matúš, tešíme sa na tvoju účasť v Hollywood Dance Campe. Aké aktivity máte tento rok nachystané?

Ahojte, toto leto bude Hollywood Dance Camp najmä o športových aktivitách, tanci no bude tiež plný atrakcií a súťaží. Pripravené sú kondičné tréningy, ale tiež tobogánový challenge a prekážková nafukovacia dráha priamo v bazéne. Môžete sa tešiť na skúšky odvahy, pre chalanov tiež futbal či rugby. Aktivít bude veľa, myslím že nudiť sa rozhodne nebudete!

Hollywood je charakteristický množstvom umelcov, hercov, celebrít. Ak by si mohol byť na jeden deň akákoľvek kreslená postavička, ktorá by to bola a prečo?

Určite Superman! Veď kto by nechcel lietať. Ráno sa zobudiť niekde ďaleko v Himalájach, dať si fantastický obed a výbornú kávičku napríklad v Paríži a večer si užívať na pláži pri západe slnka v Karibiku.

Ak by ti baby pustili vybranú hudbu, vedel by si dať minutovú choreografiu ako „Aquabela“ v bazéne?

Nemám problém. Som za každú srandu. Ja milujem humor a na toto by som sa nechal pokojne ukecať.

Na čo sa ty osobne najviac tešíš?

Tak tento rok to bude iná jazda! Zmenili sme rezort, privíta nás nadštandardný X-bionic v Šamoríne s množstvom atrakcií, ďalej neuveriteľná zostava animátorov a trénerov a množstvo zaujímavých hostí. Pozmenili sme trošku aj koncept celého campu, takže nás čaká veľké množstvo noviniek. Určite sa je na čo tešiť! Ja sa, ale najviac teším na všetky decká, ktoré si chcú užiť leto ako sa patrí.