Novinky

Online hodiny 5+1 a livestream na Facebooku – Pridaj sa!

By 31. mája 2019 No Comments

Príďte si zatancovať alebo zacvičiť na niektorú z našich hodín aj priamo do Riverpark Dance School! Aktuálne máme možnosť cvičiť a tancovať v malých skupinách 5+1 . Rezervovať hodinu si viete aj priamo cez náš Online rozvrh!

Zároveň dávame do pozornosti aj 📲 Livestream tanečných hodín a cvičení priamo v uzavretej skupine na Facebooku: Online hodiny – Riverpark Dance School

Dovoľte nám aspoň takouto formu priblížiť vám zážitok z tanca, ako aj priniesť kúsok zdravého pohybu a energiu do každého dňa! Pripravili sme pre vás pestrý rozvrh, ktorý budeme dopĺňať o špeciálne hodiny priamo z našej tanečnej sály za symbolický poplatok, ktorým podporíte našich lektorov, ako aj fungovanie školy. Jednorázová čiastka na všetky online hodiny je 9,90 € (po celú dobu zatvorenia školy) 

Prihlasovanie:

Jednorázový poplatok 9,90€ pošlite priamo na účet:

SK36 8320 0000 0012 0001 7717

Do poznámky uveďte meno na Facebooku a email (po úhrade a pripísaní na účet, vám bude schválená žiadosť o pridanie do skupiny)

  • všetci, ktorí si zakúpia online členstvo vo Facebook skupine, zároveň získajú 10% zľavu na všetky členské karty hneď po otvorení školy po dobu jedného roka

Ďakujeme za ústretovosť, priazeň a podporu. Všetkým, ktorí u nás majú zakúpené permanentky ako aj členské karty posunieme dátum (o dobu zatvorenia školy). Všetky informácie ohľadom kurzov či tanečných hodín zodpovieme mailom na:
📩 recepcia@riverparkdanceschool.sk
☎️ +421 910 373 373
www.tancuj.sk