Tanečné kurzy Bratislava

Škola tanca

Vitajte v Riverpark Dance School – tanečnej škole, v ktorej si nielen zatancujete, ale aj zacvičíte. Každý deň vám prinesieme svetovú kvalitu rekreačného aj profesionálneho tanca, od ranných až do večerných hodín.

Tanečné kurzy Bratislava
jedinečné kurzy tanca a otvorené tanečné hodiny v Riverpark Dance School!

Pod jednou strechou nájdete množstvo tanečných štýlov a tematických cvičení vo forme otvorených hodín či kurzov na pokračovanie.

Navštíviť nás môže naozaj každý – ľudia bez akejkoľvek tanečnej minulosti, amatérski tanečníci, mierne pokročilí, pokročilí, až po profesionálnych tanečníkov – podľa zaradenia do jednej z týchto 4 tanečných úrovní. Učiť vás budú len tí najlepší z najlepších, výberu lektorov sme venovali veľa času a tešíme sa, že vám môžeme dopriať tú najvyššiu kvalitu. Radi vás privítame tiež v tanečnom bare, ktorý je súčasťou tanečnej školy, určený aj pre netancujúcich návštevníkov.

Zariadili sme ho tak, aby ste mali pocit, že sedíte doma v obývačke a okolo seba máte pohodlie. Súčasťou baru jej aj tanečná knižnica s kvalitnou zahraničnou literatúrou. Okrem zdravého jedla a pitia je vám k dispozícii bezplatné WI-FI pripojenie. Pohodlne sa usaďte, vychutnajte si svoju kávičku a zoznámte sa s ľuďmi, pre ktorých je tanec životom a život tancom.

Popri tanečnom bare je vám k dispozícii všetko, aby ste sa u nás cítili príjemne. Kvalitne vybavené šatne, milý personál, bezproblémové parkovanie v podzemných garážach. Príďte sa presvedčiť osobne, tešíme sa na vás.

Tanečná kariéra
s Riverpark Dance School

Všetkým tanečníkom, ktorí nechcú tancovať iba pre radosť, ale ich ambície sú väčšie, ponúkame možnosť stať sa súčasťou profesionálnej tanečnej skupiny RDS Company, ktorá pôsobí pod záštitou Riverpark Dance School. Spoluzakladateľ skupiny Justis Lorenzo (UK) tancoval s hviezdami ako Beyonce alebo Kylie Minogue. Počas svoje krátkej existencie má skupina na konte spolupráce s viacerými známymi slovenskými spevákmi, live TV shows, reklamné a na mieru šité projekty, ako aj premiéru na doskách divadla v muzikáli Pomáda.
Ukážte nám, že máte talent a staňte sa súčasťou RDS Company by Riverpark Dance School!

Team Riverpark Dance School – škola tanca Bratislava

Chceš sa stať členom
Riverpark Dance School ?

Prečítaj viac