Novinky

Maximálna motivácia pre našich tanečníkov a tanečníčky

By 17. februára 2021 No Comments

V tomto neľahkom období sa snažíme naše deti čo najviac motivovať. Celý náš tím prešiel na individuálny plán pre našich mladých tanečníkov a tanečníčky. Zohľadnili sme osobné ciele našich detí, plusy aj mínusy a zároveň víziu našich lektoriek. Snažíme sa robiť maximum, aby sme aj v tejto neľahkej dobe zabezpečili skvelý tréningový plán a zároveň naplnili očakávania našich tanečníkov ako aj ich rodičov. Ďakujeme všetkým za podporu 🙂

Trénerka Lucia Rychelová: „Snažíme sa deťom dať maximum. Všetky trénerky sme vyštudované tanečníčky a lektorky s dlhoročnými tanečnými skúsenosťami takže máme deťom čo ponúknuť 🙂 Prístup detí je skvelý a pre nás je najlepším feedbackom to že nám z klubu počas týchto ťažkých časov nikto neodišiel takže sa nám darí deti motivovať. K tomu patrí aj spomínaný individuálny prístup. Dievčatá sa zlepšia v tanečnej technike, získajú väčšiu istotu v jednotlivých pohyboch, budú istejšie, sebavedomejšie. A potom keď konečne vhupneme v plných počtoch na tanečné sály budeme si môcť naplno užívať tanec a tvorbu choreografií“

Trénerka Marina Vlasenko: „Ku každému tanečníkovi a tanečníčkam Lollipops pristupujeme individuálne už od prvej vlny korony. Snažíme sa inšpirovať a motivovať našich mladých tanečníkov na sebe pracovať samostatne a zlepšovať sa. Pričom tréner vystupuje ako mentor a kamarát zároveň. Pomáhame a dávame správny smer pri tréningoch a zdokonalovaní sa.“

Trénerka Monika Mareková: „Veľmi sme sa snažili nájsť system ako deti budú aj doma zodpovedne pracovať a nestracat motiváciu. Myslíme si, že sa nám to celkom podarilo a dievčatá od nás dostávajú okrem online hodin aj domáce úlohy na ktorých samostatne pracujú. Samé si stanovujú ciele, ktoré by chceli dosiahnuť a my im pomáhame v tom, aby ich dosiahli aj v domácich podmienkach. Tiež im pripravujeme workshopy na každý týždeň s inými lektormi a vedieme s nimi talk meetingy cez víkendy. Rozoberáme tam rôzne tanecne témy a rozprávame sa.“

Trénerka Veronika Šípková: „Ku každému tanečníkovi pristupujeme individuálne. Okrem pravidelných online tréningov sme vypracovali pre každého samostatný tréningový plán pre zlepšenie, napredovanie a tanečný rozvoj. Naše deti sú výborne motivované a pristupujú k svojim tréningovým plánom zodpovedne a veríme, že tento systém prinesie skvelé výsledky.“

Trénerka Nikoleta Kupčíková: „Dievčatá nadobudli odhodlanie a hlavne pevnú vôľu, aj napriek podmienkam stále makajú a zlepšujú sa. Individuálnejší prístup prináša rýchlejší progres. Tak isto si myslím, že sa im rozvinula aj kreativita, keďže musia pracovať s priestorom a podmienkami aké majú doma.“