Novinky

Ako si od nového roka vyformovať postavu?

By 14. marca 2019 No Comments

Vyformovať postavu, spevniť brucho, začať zdravšie žiť alebo načerpať kondíciu na nový rok. Aj také sú predstavzatia, ktoré počúvame u každej strany. Ak neviete kedy začať, teraz je ten správny čas. Prinášame vám pár tipov ako spojiť príjemné s užitočným a vyformovať si postavu. Stačí si to zaradiť do každodenného života, prípadne začať aspoň raz do týždňa. Hodiny v Riverparku sú nastavené pre začiatočníkov aj pokročilých!

FUNKČNÝ TRÉNING

Funkčný tréning je kombinácia viacerých oblastí kde využívame aj vlastné telo ale tiež tréning s gymnastickými pomôckami, prvky bojových športov a mnoho ďalšieho čo vieme využiť na posilnenie základných funkcií nášho tela. Zameraný je na formovanie postavy, zlepšenie fyzickej kondície a samozrejme to najdôležitejšie, aby sme sa cítili dobre a boli pripravený na každodenný pohyb. Funkčný tréning taktiež zlepšuje kvalitu života, zväčšuje objem svalovej hmoty a znižuje hmotnosť. Funkčný tréning  je veľmi dynamický a rozmanitý. Spoločne sa poriadne zapotíme, odbúrame každodenný stres a samozrejme zabavíme, kedže športovanie musí byť hlavne zábava, ale samozrejme aj makačka.

pondelok / streda / piatok (7:45)

Rezervácie na:

recepcia@riverparkdanceschool.sk, alebo +421 (0)910 373 373

LATINO FIT DANCE

Latino Fit Dance je spojenie tanca a cvičenia, je to hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a exotické latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Lekciu budete končiť s úsmevom na tvári, a navyše spálite zbytočné kalórie a vytvarujete si svalstvo – konkrétne zadok, nohy, ruky, brucho, a ten najdôležitejší sval – srdce.

streda a piatok (10:05)

Rezervácie na:

recepcia@riverparkdanceschool.sk, alebo +421 (0)910 373 373

BODY FORMING

Body Forming je špecifický druh areróbneho cvičenia, ktorý pozitívne ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie ako aj na  formovanie postavy. Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na  dôkladné precvičenie tela, spevnenie svalstva a tvarovanie problematických častí tela (chrbtica, brušné a sedacie svalstvo, paže, nohy,…).

pondelok / streda / piatok (9:00)

Rezervácie na:

recepcia@riverparkdanceschool.sk, alebo +421 (0)910 373 373

TABATA

Tabata je najefektívnejší intervalový tréning pre ženy aj mužov. Je výbornou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú vyformovať svoju postavu, zlepšiť kondíciu a tiež schudnúť. Tabatu využívajú v rámci svojich tréningov profesionálni športovci, bežní ľudia v posilňovniach a výnimkou nie sú ani milovníci rozličných skupinových cvičení. Je zárukou spálenia vysokého množstva kalórií.

sobota (9:00)

Rezervácie na:

recepcia@riverparkdanceschool.sk, alebo +421 (0)910 373 373

STRETCH JOGA

Prepojenie jogových cvikov na posilnenie chrbtového svalstva ako aj správneho strečingu. Hodina po ktorej sa budete cítiť uvoľnení a plný energie. V rozvrhu máme doobedné ako aj poobedné hodiny. Príďte a vyskúšajte aspoň raz do týždňa a cvičte spolu s nami.

utorok o 18:10, piatok 18:15, v sobotu 10:35 a v stredu 9:00

Rezervácie na:

recepcia@riverparkdanceschool.sk, alebo +421 (0)910 373 373

DANCE BOX

Cvičenie Dance Box je kombináciou posilňovacích cvikov, tanečných krokov, tae bo variácií a strečingu. Hodiny sú zamerané hlavne na zlepšenie kondície pre širokú verejnosť ale sú vhodné aj ako tanečná predpríprava, či kondičný doplnok pre tanečníkov. Dance Box sa však necvičí v choreografiách. Jednotlivé kopy, údery, ich kombinácie a opakovania sa cvičia v náhodnom poradí. Je teda ideálna aj pre ľudí, ktorí sa neradi učia presne zadefinované choreografie.

pondelok (20:20)

Rezervácie na:

recepcia@riverparkdanceschool.sk, alebo +421 (0)910 373 373