Time shedule

Use the filter to find the lesson you are looking for quickly and easily!

Čas Sála Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
07:00 Malá sála 07:30 - 8:30
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:30 - 8:30
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať 23.9. s Ivon
07:30 - 8:30
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
Veľká sála 07:00 - 08:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať 20.9. s Miškom
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať 22.9. s Miri
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:00 - 8:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať 24.9. s Miri
09:00 Malá sála 09:00 - 10:00
Flexi Joga - OH

Mia Majeríková Rezervovať
09:00 - 10:00
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
09:00 - 10:00
Latino Tabata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
09:00 - 10:00
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
09:00 - 10:00
Balanced joga - OH

Nati Rezervovať 24.9. s Miri
09:40 - 10:25
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
Veľká sála 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Flexi Joga - OH

Mia Majeríková Rezervovať
09:00 - 10:00
26.9. Rezervácia Monika -
10:00 Malá sála 10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:30 - 11:30
Tanečná príprava deti 5-7 r. - OH

Máša Rezervovať
Veľká sála 10:05 - 11:05
Gravid Joga - OH/Kurz

Katka Rezervovať už od októbra!
10:30 - 11:30
Fit Body - OH

Natália Rezervovať
10:00 - 11:00
26.9. Rezervácia Monika -
11:00 Malá sála
Veľká sála 11:30 - 12:30
Rezervácia Pauli -
11:00 - 12:30
26.9. Rezervácia Monika -
12:00 Malá sála
Veľká sála 12:00 - 13:00
20.9. rezervácia Michal -
12:00 - 13:00
22.9. rezervácia Michal -
12:00 - 13:00
23.9. rezervácia Michal -
13:00 Malá sála 13:00 - 14:00
Muzikálová akadémia -
13:00 - 14:00
Muzikálová akadémia -
13:00 - 14:00
Muzikálová akadémia -
13:00 - 14:00
Muzikálová akadémia -
13:00 - 14:00
Muzikálová akadémia -
Veľká sála 13:00 - 14:00
20.9. rezervácia Michal -
13:00 - 14:00
21.9. rezervácia Michal -
13:00 - 14:00
23.9. rezervácia Michal -
14:00 Malá sála 14:00 - 15:00
Muzikálová akadémia -
14:00 - 15:00
21.9. rezervácia Michal / Muzikálová akadémia -
14:00 - 15:00
Muzikálová akadémia -
14:00 - 15:00
23.9. rezervácia Michal / Muzikálová akadémia -
14:00 - 15:00
Muzikálová akadémia -
Veľká sála 14:00 - 15:00
20.9. rezervácia Michal -
14:00 - 15:00
21.9. a 28.9. rezervácia Veronika -
14:00 - 15:00
22.9. a 29.9. rezervácia Monika -
14:00 - 15:00
Rezervácia Monika -
14:00 - 15:00
24.9. rezervácia Michal -
15:00 Malá sála 15:30 - 16:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
15:00 - 16:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Veronika Rezervovať 21.9. rezervácia Michal
15:30 - 16:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
15:00 - 16:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
15:00 - 16:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Veronika Rezervovať
Veľká sála 15:00 - 16:00
Balet deti 6-9 r. - Kurz

Evka Rezervovať
15:00 - 16:00
21.9. a 28.9. rezervácia Veronika -
15:00 - 16:00
Balet deti 6-9 r. - Kurz

Evka Rezervovať
15:00 - 16:00
24.9. rezervácia Michal -
15:00 - 16:00
2.10. Workshop -
16:00 Malá sála 16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Veronika
16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Veronika
Veľká sála 16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
SoulJam - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
2.10. Workshop -
15:30 - 17:00
Balet ADV - OH

Barborka Rezervovať
17:00 Malá sála 17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti 7-9 rokov - Kurz

Nikol
17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti 7-9 rokov - Kurz

Nikol
17:05 - 18:05
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
17:05 -18:05
Contemporary - OH

Hanka Rezervovať
Veľká sála 17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
SoulJam - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
2.10. Workshop -
17:05 - 18:35
už 19.9. Dancehall s Beshiou -
18:00 Malá sála 18:05 - 19:05
Hip Hop - OH

Sofia Rezervovať
18:10 - 19:10
Jazz Basic deti od 9-11 r. - Kurz

Nikol Rezervovať
18:05 - 19:05
Balet INT - Kurz

Máša Rezervovať
18:10 - 19:10
Jazz Basic deti od 9-11 r. - Kurz

Nikol Rezervovať
18:05 - 19:05
Balet INT - Kurz

Máša Rezervovať
18:10 - 19:10
Bootyful - OH

Mishel Rezervovať
Veľká sála 18:05 - 19:05
Street Dance deti od 6-11 r. - Kurz

Sima
18:05 - 19:05
Modern Jazz deti 11-14 r. - Kurz

Monika Rezervovať
18:05 - 19:05
Street Dance deti od 6-11 r. - Kurz

Sofia
18:05 - 19:05
Modern Jazz deti 11-14 r. - Kurz

Monika Rezervovať
18:10 - 19:10
Bachata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
18:00 - 19:30
2.10. Workshop -
18:40 - 19:55
Sunday Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať 26.9. s Luci Bolf
19:00 Malá sála 19:10 - 20:10
Salsa Solo - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
19:15 - 20:15
Port De Bras - OH

Helena Rezervovať 21.9. s Veronikou
19:10 - 20:10
Cardio Box - OH

Zara Rezervovať
19:15 - 20:15
Wacking s Addym - OH už od 7.10. / 23.9., 30.9. rezervácia Michal -
19:10 - 20:10
Flexi Joga - OH

Mia Majeríková Rezervovať
Veľká sála 19:10 - 20:10
Balet BEG - Kurz

Máša Rezervovať
19:10 - 20:10
Muzikálový tanec - OH

Veronika Rezervovať
19:10 - 20:10
Contemporary - OH

Hanka Rezervovať
19:10 - 20:15
Hustle - Kurz

Monika a Matúš Rezervovať kurz od 23.9.
19:10 - 20:10
Balet BEG - Kurz

Máša Rezervovať
20:00 Malá sála 20:15 - 21:15
Flashdance - OH

Simona Rezervovať
20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať
20:15 - 21:15
Stage Dance - OH

Pauli Rezervovať
20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať 16.9. s Pauli
Veľká sála 20:15 - 21:15
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
20:15 - 21:15
Ľudové tance - Kurz

Morongovci Rezervovať
20:15 - 21:15
Vogue - OH

Monnush Rezervovať
20:20 - 21:20
Broadway Jazz - OH

Veronika Rezervovať
20:10 - 21:10
24.9. rezervácia Michal -

BEG – beginner
INT – intermediate
ADV – advanced
PRO – professional
ZUŠ – základná umelecká škola

OH – open hour