Time shedule

Use the filter to find the lesson you are looking for quickly and easily!

Čas Sála Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
07:00 Malá sála 7:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Jakub Rezervovať
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Jakub Rezervovať
07:00 - 8:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT INT BEG - OH

Nati Rezervovať
07:45 - 8:45
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
Veľká sála 07:00 - 08:15
Ashtanga Joga INT BEG - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Ashtanga Joga INT BEG - OH

Nati Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:00 - 08:15
Ashtanga Joga INT BEG - OH

Nati Rezervovať
09:00 Malá sála 09:00 - 10:00
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
09:00 - 10:00
Stretch Joga - OH

Alex Mimeza Rezervovať
09:00 - 10:00
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
08:50 - 10:05
Ashtanga Joga - Basics - OH

Nati Rezervovať
Veľká sála 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
23.8.rezervácia Lollipops -
10:00 Malá sála 10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:35 - 11:20
Tanec deti 3-5 r. - OH

Veronika Rezervovať
Veľká sála 10:45- 12:15
24.8.rezervácia Lollipops -
10:10 - 11:40
JVK Gymnastika leto 2020 -
10:05 - 11:05
Gravid Joga - OH/Kurz

Katka Rezervovať 20.8. zrušené
10:00 - 15:30
21.8.rezervácia SoulJam -
10:45 - 11:45
Stretch Joga - OH

Alex Mimeza Rezervovať
10:00 - 11:00
23.8. rezervácia Lollipops -
11:00 Malá sála
Veľká sála 11:05 - 12:05
Gravid Joga - OH/Kurz

Katka Rezervovať 24.8.v malej sále
11:10 - 12:40
DVK Gymnastika leto 2020 -
11:00 - 15:30
21.8.rezervácia SoulJam -
11:50 - 12:50
Modern Dance - OH

Alex Mimeza Rezervovať
11:00 - 12:30
23.8. rezervácia Lollipops -
12:00 Malá sála
Veľká sála 12:00 - 13:00
21.8.rezervácia SoulJam -
12:30 - 13:00
23.8.rezervácia SoulJam -
13:00 Malá sála
Veľká sála 13:00 - 14:00
17.8. individuálna hodina Monika -
13:00 - 14:00
každá streda rezervácia Matúš a Monika -
13:00 - 14:00
21.8.rezervácia SoulJam -
13:00 - 14:00
22.8.rezervácia SoulJam -
13:00 - 14:00
23.8.rezervácia SoulJam -
14:00 Malá sála
Veľká sála 14:00 - 15:00
17.8.individuálna hodina Monika/24.8.rezervácia- Lollipops -
14:00 - 15:00
18.8. rezervácia Monika 14:30-15:30/25.8.rezervácia Lollipops -
14:00 - 15:00
26.8.rezervácia Lollipops -
14:00 - 15:00
20.8. rezervácia Veronika/27.8.rezervácia Lollipops -
14:00 - 15:30
21.8.rezervácia SoulJam/28.8.rezervácia Lollipops -
14:00 - 15:00
22.8.rezervácia SoulJam -
14:00 - 15:00
23.8.rezervácia SoulJam -
15:00 Malá sála 15:00 - 16:00
25.8.ind.hodina Alex -
15:00 - 16:00
každý štvrtok rezervácia sály Matúš a Monika -
15:00 - 16:00
indi.hodina ALEX každý piatok -
Veľká sála 15:00 - 15:30
24.8.rezervácia Lollipops -
15:00 - 16:00
25.8.rezervácia Lollipops/Individuálna hodina každý utorok Alex - 25.8. v malej sále -
15:00 - 16:00
26.8.rezervácia Lollipops -
15:00 - 16:00
20.8. rezervácia Veronika/27.8.rezervácia Lollipops -
15:30 - 16:00
SoulJam - tanečná skupina -

Ferdžo
15:00 - 16:00
22.8.rezervácia SoulJam -
15:00 - 16:00
23.8.rezervácia SoulJam -
16:00 Malá sála 16:00 - 17:00
24.8.tréning 16:30 - 17:30 -
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - OH

Alex Mimeza Rezervovať
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

MINI
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - OH

Alex Mimeza Rezervovať
Veľká sála 16:00 - 17:00
SoulJam - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

2.9. 15:30-18:00 Konkurz SoulJam
16:00 - 17:00
Lollipops - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
SoulJam - tanečná skupina -

Ferdžo
16:00 - 17:00
22.8.rezervácia SoulJam -
16:00 - 17:30
Balet ADV - OH

Barborka Rezervovať
17:00 Malá sála 17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti "Jazz" 8-10 r. - OH

Alex Mimeza Rezervovať
17:05 - 18:05
Jazz Basic deti od 9-11 r. - OH

Nikol Rezervovať
17:05 - 18:05
Street Dance deti od 6 r. - OH

Sofia Rezervovať
17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti "Jazz" 8-10 r. - OH

Alex Mimeza Rezervovať
17:35 - 18:35
Balet deti 6-9 r. - OH

Damani Rezervovať
Veľká sála 17:00 - 18:00
SoulJam - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

2.9. 15:30-18:00 Konkurz SoulJam
17:00 - 18:00
Lollipops - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
SoulJam - tanečná skupina -

Ferdžo
17:00 - 18:00
22.8.rezervácia SoulJam -
18:00 Malá sála 18:10 - 19:10
Booty Building - OH

Misi Mishel Rezervovať
18:10 - 19:10
Stretch Joga - OH

Alex Mimeza Rezervovať
18:10 - 19:10
Booty Building - OH

Misi Mishel Rezervovať
18:10 - 19:10
Balet INT - OH

Marina Rezervovať
18:10 - 19:10
Stretch Joga - OH

Alex Mimeza Rezervovať
18:40 - 19:55
Sunday Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
Veľká sála 18:05- 19:05
Hip Hop - OH

Sofia Rezervovať
18:05-19:05
Balet BEG - OH

Marina Rezervovať
18:05 - 19:05
Muzikálový tanec - OH

Veronika Rezervovať
18:05 - 19:20
Hustle - OH

Monika a Matúš Rezervovať
18:10 - 19:10
Bachata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
18:00 - 19:00
22.8.rezervácia SoulJam -
19:00 Malá sála 19:15 - 20:15
Sexy Body Workout - OH

Adam Rezervovať
19:15 - 20:15
Salsa Solo - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
19:15 - 20:15
Dance Box - OH

Simona Rezervovať
19:20 - 20:20
Salsa Solo - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
19:15 - 21:25
Živá hudba - terasa -
Veľká sála 19:10 - 20:10
Flashdance - OH

Simona Rezervovať
19:10- 20:10
Port De Bras - OH

Helena Rezervovať
19:10 - 20:10
Vogue - OH

Monnush Rezervovať
19:25- 20:25
Contemporary - OH

Hanka Rezervovať 20.8. zastupuje Miňo/27.8.zastupuje Viki
19:00 - 20:00
22.8.rezervácia SoulJam -
20:00 Malá sála 20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať
Veľká sála 20:15 - 21:15
Broadway Jazz - OH

Veronika Rezervovať
20:20 - 21:20
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
20:20 - 21:20
Bachata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
20:25 - 21:25
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať

BEG – beginner
INT – intermediate
ADV – advanced
PRO – professional
ZUŠ – základná umelecká škola

OH – open hour