Time shedule

Use the filter to find the lesson you are looking for quickly and easily!

Čas Sála Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
07:00 Malá sála 07:30 - 8:30
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:30 - 8:30
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:30 - 8:30
Funkčný tréning - OH

Adam Rezervovať
Veľká sála 07:00 - 08:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Sunrise Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Helena Rezervovať
07:00 - 8:15
Ashtanga Joga - OH

Nati Rezervovať
09:00 Malá sála 09:00 - 10:00
Flexi Joga - OH

Mia Majeríková Rezervovať
09:00 - 10:00
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať 31.5. s Maťkou
09:00 - 10:00
Latino Tabata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať 25.5. s Maťkou
09:00 - 10:00
Latino Fit Dance - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať 26.5. s Maťkou
09:00 - 10:00
Balanced joga - OH

Nati Rezervovať
09:30 - 10:15
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať 21.5. ZRUŠENÉ / CANCELLED
Veľká sála 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať 23.5. zastupuje Adam
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Helena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať 20.5. zastupuje Adam
09:00 - 10:00
Flexi Joga - OH

Mia Majeríková Rezervovať
10:00 Malá sála 10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať
10:10 - 10:55
Tanec deti 2-5 r. - OH

Natália Rezervovať 20.5. zastupuje Monika
10:30 - 11:30
Tanečná príprava deti 5-7 r. - OH

Máša Rezervovať
Veľká sála 10:00 - 11:00
rezervácia Hanka -
10:15- 11:15
Gravid Joga - Kurz

Katka
10:00 - 11:00
rezervácia Hanka -
10:30 - 11:30
Fit Body - OH

Natália Rezervovať 21.5. ZRUŠENÉ / CANCELLED
11:00 Malá sála 11:00 - 12:00
ind. hodina ľudový tanec 20.5. -
11:30 - 12:30
21.5. zrušené/Stála rezervácia sály Máša -
Veľká sála 11:00 - 11:30
rezervácia Hanka -
11:00 - 11:30
rezervácia Hanka -
12:00 Malá sála 12:00 - 13:00
17.5. rezervácia Wave Hayat -
12:30 - 13:30
do 20.5. rezervácia Wave Hayatt -
Veľká sála 12:00 - 13:00
20.5. rezervácia Pauli -
12:30- 13:30
21.5. rezervácia Michal -
13:00 Malá sála 13:00 - 13:30
17.5. rezervácia Wave Hayat -
13:00 - 14:00
trvalá Rezervácia Raneta M. -
13:00 - 14:00
do 20.5. rezervácia Wave Hayat -
13:30 - 14:30
21.5. rezervácia Michal -
Veľká sála 13:00 - 14:00
20.5. rezervácia Michal -
13:00 - 14:00
21.5. rezervácia Veronika -
14:00 Malá sála 14:00 - 15:00
ind.hodina ľudový tanec 17.5. - -
14:30 - 15:30
stála rezervácia Monika -
14:30 - 15:00
The Wave - tanečná skupina -

MINI
14:00 - 15:00
20.5. rezervácia Michal -
Veľká sála 14:00 - 15:00
19.5. rezervácia Michal -
14:00 - 15:00
20.5. rezervácia Veronika/ 3.6., 10.6. rezervácia Kopernickí -
14:30 - 15:30
21.5. rezervácia Veronika -
15:00 Malá sála 15:00 - 16:00
stála rezervácia Monika -
15:30 - 16:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
15:00 - 16:00
The Wave - tanečná skupina -

MINI
15:00 - 16:00
20.5. rezervácia Michal -
Veľká sála 15:00 - 16:00
Balet deti 6-9 r. - Kurz

Evka
15:00 - 16:00
The Wave - tanečná skupina -

15:00 - 16:00
Balet deti 6-9 r. - Kurz

Evka
15:00 - 16:00
19.5. rezervácia Michal -
15:00 - 16:00
20.5. rezervácia Veronika -
15:00 - 16:00
21.5. rezervácia Veronika -
16:00 Malá sála 16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Nikol
16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
16:00 - 17:00
Tanečná príprava deti 5-7 r. - Kurz

Nikol od 6.5. s Monikou
Veľká sála 16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
SoulJam - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
The Wave - tanečná skupina -

16:00 - 17:00
21.5. rezervácia Veronika -
15:30 - 17:00
Balet ADV - OH

Barborka Rezervovať
17:00 Malá sála 17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

Mini
17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti 7-9 rokov - Kurz

Nikol
17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:05 - 18:05
Tanečná príprava deti 7-9 rokov - Kurz

Nikol
17:05 - 18:05
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
17:05 - 18:05
Sunday Session - OH

Beshiu Rezervovať
Veľká sála 17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
SoulJam - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:00 - 18:00
The Wave - tanečná skupina -

17:05 - 18:05
Contemporary - OH

Hanka Rezervovať
18:00 Malá sála 18:05 - 19:05
Hip Hop - OH

Sofia Rezervovať
18:10 - 19:10
Jazz Basic deti od 9-11 r. - Kurz

Nikol
18:05 - 19:05
Balet INT - OH

Barborka Rezervovať
18:10 - 19:10
Jazz Basic deti od 9-11 r. - Kurz

Nikol
18:05 - 19:05
Balet INT - OH

Barborka Rezervovať
18:10 -19:10
Bootyful -

Mishel Rezervovať
Veľká sála 18:05 - 19:05
Street Dance deti od 6-11 r. - Kurz

Sima
18:05 - 19:05
Modern Jazz deti 11-14 r. - Kurz

Veronika
18:05 - 19:05
Street Dance deti od 6-11 r. - Kurz

Sofia so Simou
18:05 - 19:05
Modern Jazz deti 11-14 r. - Kurz

Veronika
18:10 - 19:10
Bachata - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
18:15 - 19:30
Sunday Vinyasa Joga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
19:00 Malá sála 19:10 - 20:10
Balet BEG - OH

Barborka Rezervovať
19:15 - 20:15
Port De Bras - OH

Helena Rezervovať
19:10 - 20:10
Cardio Box - OH

Zara Rezervovať
19:15 - 20:15
Waacking - OH

Addy Rezervovať 19.5. ZRUŠENÉ/CANCELLED
19:10 - 20:10
Balet BEG - OH

Barborka Rezervovať
Veľká sála 19:10 - 20:10
Salsa Solo - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
19:10 - 20:10
Muzikálový tanec - OH

Veronika Rezervovať
19:10 - 20:10
Contemporary - OH

Hanka Rezervovať
19:10 - 20:20
Hustle - Kurz

Monika a Matúš
19:10 - 20:10
Flexi Joga - OH

Mia Majeríková Rezervovať
20:00 Malá sála 20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať
20:15 - 21:15
Stage Dance - OH

Pauli Rezervovať
20:20 - 21:20
Heels Choreo - OH

Sima Rezervovať 19.5. s Pauli
Veľká sála 20:15 - 21:15
Reggaeton - OH

Dee Reggaetonera Rezervovať
20:15 - 21:15
Ľudové tance - Kurz

Morongovci Rezervovať
20:15 - 21:15
Vogue - OH

Monnush Rezervovať
20:20 - 21:20
Broadway Jazz - OH

Veronika Rezervovať

BEG – beginner
INT – intermediate
ADV – advanced
PRO – professional
ZUŠ – základná umelecká škola

OH – open hour