Contemporary

Contemporary – moderna, tanečný štýl prepájajúci rôzne tanečné techniky a štýly. Unikátnosť mu dodává osobnosť pedagóga a choreografa. Jeho vlastný spôsob kombinovania jednotlivých vplyvov vytvára vždy nový a jedinečný štýl. Tanečné choreografie vytvorené týmto spôsobom sú často osobné. Tento tanečný štýl zahŕňa prácu s rovnováhou, prácu na zemi, tanečné skoky a rovnako aj improvizácie. Naučí Vás používať Vaše telo rôznymi spôsobmi. Je zameraný na správne dýchanie a držanie tela. Contemporary sa tancuje na jemnú tanečnú hudbu ale aj rytmickú a súčasnú.

Lucia

Lucia tancuje od 7 rokov, začínala v TK Jessy, kde sa pretancovala cez všetky vekové kategórie až do pedagogického zboru.  Od r. 2010 tam pôsobí aj ako trénerka a choreografka v disciplínach Show dance, Jazz dance a Modern dance. Študovala tanec na Konzervatóriu v Košiciach, potom učiteľstvo TV a trénerstvo tancov IDO na FTVŠ. Aktuálne trénuje naše mladé tanečníčky Lollipops a vedie obľúbenú tanečnú hodinu Contemporary.

Jozef

Jozef študoval na VŠMU v Bratislave odbor Tanečné divadlo a performancia, Moderný tanec. Svoje skúsenosti si prehĺbil polročným pobytom vo svetoznámenj Kibbutz contemporary dance company v Izraeli. Bol členom Tanečného Divadla Bralen a spolupracoval na medzinárodnom projekte “ Heard of factory“.

Rezervujte si hodinu online

Rezervovať online