Novinky

Camp plný zážitkov a kreatívnych YouTube vlogov | rozhovor s animátorom tábora Mimom

By 12. júna 2019 No Comments

Animátor, zabávač, športovec ale tiež skvelý človek s hlavou plnou nápadov. Predstavujeme vám prvého animátora Milana „Mima“ Staša, ktorý bude mať náš Hollywood Dance Camp pevne pod palcom!

Ahoj Mimo, Hollywood Dance Camp bude tento rok plný zaujímavých hostí, športu ale tiež YouTube vlogov a videí. Čo všetko na ňom môžeme očakávať? 

Ahooojte všetci 🙂 Hollywood Dance Camp bude tento rok energický, náučný a hlavne plný zážitkov! Bude to o zdravom pohybe, tréningoch, tvorení tých najzábavnejších videí, súťažiach, tvorení ale tiež oddychu a nových kamarátstiev. Čakajú vás tiež zaujímaví hostia, úžasný vodný svet s tobogánmi, jedinečný adventure land,  filmový večer, párty a pripravíme tiež Hollywood show 🙂 O YouTube vlogy priamo z tábora sa postará YouTuber Miško Sabol! Bude to mega a naučí nás niečo z tvorivej dielne YouTuberov. Taktiež príde Thomas Puskailer a tanečník Bryan Rone. Fuuu, je toho veľa ale o to viac zážitkov.

Čo si okrem dobrej nálady, určite netreba zabudnúť zbaliť do tašky? 

Všetko potrebné na zábavu a zážitky tam pripravíme my 🙂 ale každopádne okrem klasických základných vecí (oblečenie, hygienické potreby, mobil s nabíjačkou a veci, bez ktorých nevydržíš za žiadnych okolnosti) si nezabudnite šiltovku/klobúk prípadne šatku, slnečné okuliare, papuče alebo šlapky, športové pohodlné oblečenie, tenisky na šport, fľašu na vodu, plavky a osušku a tiež plavecké okuliare ak máte.

Spomenul si množstvo atrakcií, športové tréningy, súťaže, bazény, tobogány. Na čo sa tešíš najviac? 

Ja osobne sa najviac teším na všetky detí, teda už mládežníkov, ktorí prídu do campu s úsmevom na tvári s odhodlaním urobiť všetko pre to, aby sa stal tento čas v tábore nezabudnuteľným. Teším sa úplne na všetky aktivity, ktoré nás čakajú 🙂 Bude to skvelé, to mi verte!

Ak neviem tancovať alebo plávať, môžem ísť do tábora tiež?

Jasnéééé 🙂 V tábore je vítaný každý, kto si chce užiť prázdniny a zažiť týždeň snov, nezabudnuteľných zážitkov, zábavy a má chuť sa niečo nové naučiť. Ak máš pocit, že niečo nevieš, alebo ti to nejde podľa tvojich predstáv, pamätaj, že od toho tam budeme práve my. So všetkým ti radi a s úsmevom pomôžeme. Stačí sa tešiť a prihlásiť sa.  Camp je úplne pre všetkých, bez obmedzení.

Niektoré maminy majú z toľkých atrakcií trochu strach, bude tento tábor bezpečný? 

Mojou prácou v bežnom živote je starostlivosť o deti a mládež nie len po fyzickej stránke. Zdravie je najzákladnejším pilierom pri všetkých aktivitách a preto sa maminy nemusia ničoho obávať. Urobíme všetko preto, aby sme si to naplno užili bez akýchkoľvek komplikácií 🙂 Safety first.

Aký je tvoj najbláznivejší zážitok, ktorý si v tábore zažil? 

Zážitkov je za tie roky, čo sa venujem deťom, neskutočne veľa a ťažko vybrať len jeden. No tie najbláznivejšie zážitky vznikajú práve vtedy, keď nás deti začnú brať, ako svojich parťákov a nie ako svojich vedúcich. Potom to stojí za to a tento rok to nebude inak. A nezabudnite, hľadáme chalanov superhrdinov, ktorí s nami prejdu všetky tobogány!