Tomáš Tanka

Tomáš začal tancovať v jeho 8 rokoch spoločenské tance. Ako malého ho bavili viac štandartné tance, neskôr sa začal venovať latinsko-americkým tancom.
V súčasnej dobe sú so svojou tanečnou partnerkou úradujúci Majstri SR v Latinsko-amerických tancoch v hlavnej kategórie a víťazi Slovenského pohára.
Vďaka svojej cieľavedomosti, pracovitosti a vytrvalosti je v súčastnosti najlepší latinsko-americký tanečník SR, ktorý dosahuje vynikajúce výsledky nielen doma ale aj v zahraničí a je úspešným reprezentantom SR vo svete.

Tomáš dosiahol v Tanečnom športe naozaj pozoruhodné výsledky. Je majster Slovenskej republiky v LAT za rok 2015, 2014, vicemajster Slovenskej republiky za rok 2013 (Banská Bystrica), Akademický Vicemajster Európy za rok 2012 (Bratislava), Akademický Majster Slovenskej Republiky za rok 2012 (Bratislava), Semifinalista Európskeho pohára za rok 2012 (Szombathely) a Víťaz Slovenského Pohára za rok 2012. Vynikajúce výsledky dosiahol aj na svetových súťažiach. Je finalistou súťaží ako WDSF International, World open (Užgorod, Zabrze, Košice, Bologna, Ljubljana, Marseille...).

Tomáš vedie v našej tanečnej škole hodiny Dancing PRO/AM a individuálne hodiny spoločenských tancov podľa požiadaviek zákazníka.