Sharon 

Táto mimoriadne nadaná tanečnica študovala hudbu na Philadelphia Musical Academy, a zároveň tanec na Philadelphia University of Pennsylvania. Svoje umenie ďalej zveľaďovala v Kalifornii a v New Yorku na Ballet Arts and The New School for Modern Techniques. V Izraeli trénovala v The Bat Dor Studios a dodnes tam participuje na príprave profesionálnych workshopov. Pôsobila u majstra José Limona, ktorého vplyv nájdeme v jej choreografickej práci a vyučovacích metódach. Založila Contemporary Dance Theater, ktoré má špeciálny program pre prácu s mládežou a so svojím programom absolvuje každoročne turné po Spojených štátoch.

Sharon pracovala ako učiteľka tanca a choreografka na mnohých miestach po celom svete (Ashkelon School for the Arts, Brenner Junior High School, Amal School System, Rothschild Center in Haifa, Piccolo Ballet Company, Tel Aviv Museum, The Zellerbach Theater, Dickinson College, Bat Sheva Dance Company, AIS Dance Academy, The Women’s University in Japan, Juneau Alaska).

Pôsobila aj ako umelecká riaditeľka Israel Oprea Dance Company. Spolupracovala pri nakrúcaní televíznych filmov ako napríklad The Megiila, organizovala tanečné festivaly a sympóziá. Jej profesionálna kariéra je plná zaujímavých skúseností (bola kandidátkou na medzinárodné ocenenie za vytváranie spolupráce na poli tanca a divadla medzi Arabmi a Židmi v Jaffe) a stretnutí s tými najlepšími (professor David Samuel, Lia Schubert).

Aj tanečná škola Riverpark Dance School mala jedinečnú šancu stretnúť sa s touto tanečnou majsterkou svetového formátu, ktorá u nás pôsobila ako lektorka!