Monika


Tanečnica, lektorka, choreografka.

Monika sa venuje tancu od roku 2006. Mala možnosť tancovať pre najväčšie televízne projekty na Slovensku a v Čechách. Vystupovala po boku známych slovenských a českých  spevákov ako je napr. Dara Rolins, Zdenka Predná, Helenka Vondračková, či Michal David. Neskôr začala tanec sama vyučovať a s radosťou učí dodnes.

V roku 2012 spoznala tanečný štýl WAACKING a o rok neskôr VOGUE, ktoré ju natoľko očarili, že sa stali jej dominantou a otvorili jej dvere na zahraničný trh.
Okrem pravidelných lekcii v Bratislave, učila vo Viedni (Deutsche Pop Academy ,Wien), príležitostne  v Poľsku (Dope Camp) a Prahe (Dance Academy Prague (DAP).
V roku 2015 mala možnosť spolupracovať s Conchitou Wurst, rakúskou výherkyňou Eurovízie 2014, pre ktorú tancovala na  svetovom finále Eurovíze 2015, najväčšej speváckej súťaže svojho formátu, vo Viedni.

Monika reprezentuje Slovensko na súťažiach v celej Európe.
Z Berlína si v roku 2014 odniesla 1.miesto v kategórii Vogue performance.
Od roku 2014 je členkou medzinárodnej skupiny House of Milan, vďaka čomu získala svoje umelecké meno Monika Milan. Je zakladateľkou spoločnosti Mondance.

Monika má čaro upútať človeka svojim tanečným prejavom na prvý pohľad; jej tanec spája výrazné emócie s extrémnymi polohami tela.

V Riverpark Dance School vedie hodiny Vogue a Diva Style(Ladies in Heels).


NEWSLETTER

Chcete dostávať aktuálne novinky mailom?

Zrušiť odosielanie