Misi

Misi pôsobila už odmalička vo viacerých tanečných skupinách, je všestranne nadaná. Ovláda rozmanité štýly tanca – hip hop, latino a štandardné tance, dancehall, lockin, poppin, hype, hip hop new style, základy krumpu a c-walku, house dance, základy break dance.

Medzi jej tanečné úspechy patrí víťazstvo na Majstrovstvách SR s tanečnou skupinou Kick Down v kategórii Hip Hop, vystúpenia pod vedením Tiny (tanečníčky, ktorá tancovala v USA na turné s Madonnou), tanečná súťaž JUSTE DEBOUT v Paríži, tancovanie na koncertných šnúrach v CZ aj na SK na turné s Darou Rollins, AMO & Moja reč.

Bola spolupredskokanka na koncertoch Fugees, Black Eyed Peas a Seana Paula, má za sebou módne prehliadky pre značky Adidas a Reebok či vystúpenia v známych televíznych show. Účinkovala aj v niekoľkých videoklipoch u interpretov H16 a PSH, DARA ROLINS, AMO a MISHA. V zahraničí (ČR, Paríž, New York,...) sa zúčastnila na workshopoch rôznych štýlov svetovej tanečnej elity, ako napr. Byron, Salah, Joseph Go, Didier, Marjory Smarth, Tight Eyez a mnohí ďalší.