Dee Reggaetonera

Dee Reggaetonera (Diana Brániková) je známa latino tanečnica na Slovensku i v zahraničí. Dee sa tancu venuje od svojich jedenástich rokov, kedy sa stala členkou Tanečného Divadla Bralen v Bratislave. Tam sa naučila úcte a láske k tancu a oboznámila sa s technikou jazzového tanca, technikou Marthy Graham, Lester Hortona, José Limóna ...a i. Neskôr vyštudovala tanečné konzervatórium , kde absolvovala hodiny klasického, ľudového, charakterového i moderného tanca. Už počas štúdia účinkovala ako muzikálová tanečnica v Divadle A. Bagara v Nitre. Vidieť ste ju mohli  v muzikáloch „Adam Šangala“ a „Sweet Charity“. Dee je  absolventkou VŠMU v Bratislave. Ako pedagóg externe pôsobila vo viacerých tanečných skupinách a v rámci workshopov. Medzi jej obľúbené  tanečné štýly patrí súčasný tanec, Jazzový tanec, Reggaeton a technika tanca José Limóna.
 
K Salse a afrokubánskemu folklóru sa dostala, keď spoznala ľudí, ktorí jej otvorili nové dvere. Salsa sa stala jej novým životným štýlom. Kubánsku salsu sa učila v tanečnej skupine Amigos, ktorej je členkou a afrokubánske tance sa učila od výbornej tanečnice Doris Martinez a Leona Bemba. Absolvovala worhshopy s lektormi zvučných mien ako Alberto Valdes , Lien Ramos, Roly Maden, Barbarita Jimenez, Yunaisy Farray, Elloy Leyva, Tomasito Santamaria, Enmanuel Figuera, Emir Garzia, Alexander Carbo, Rafael Guardiola, a i.
 
Ako lektorka pôsobila na zahraničných festivaloch zvučnych mien. V roku 2014 sa stala externým členom profesionálneho tanečného telesa v Barcelone, ktoré vedie tanečnica z filmu Street Dance. Ako choreografka spolupracuje s mnohými skupinami na Slovensku a jej prácu ste mohli vidieť aj vo finále TV Show Tanec Snov. Tiež bola choreografkou a tanečnicou pre turné známeho kubánskeho umelca El Medico, tancovala na turné s kapelami ako Los Van Van,Los 4,el Micha a na Europe tour 2014 a Bailando tour 2015 so skupinou Gente de Zona - niekolkonásobní držitelia ocenenia Grammy, alebo v clipe kubánca menom Eusebio Nicolas Mena. 


Dee vedie v našej tanečnej škole hodiny Reggaeton , Salsa a Latino Fit Dance

Zarezervujte si hodinu s Dee z nášho rozvrhu už teraz.