Chris Bryan Rone

Chris Bryan Rone pochádza z Los Angeles. Vyštudoval balet a moderný tanec na UC Irvine v Kalifornii a vo svojom štúdiu ďalej pokračoval na London Contemporary Dance School a v Greenwich Dance Agency. Svoje najväčšie skúsenosti v štýle hip-hop získal v tanečnom štúdiu Millenium Dance Studio v Los Angeles, v EDGE a na UCLA (University of California ) v Los Angeles, kde v roku 2004 ukončil bakalárske štúdium. Chris je nielen výborný tanečný interpret a choreograf. Je tiež producentom rôznych videí, komerčných akcií, živých šou v Los Angeles (Pink, Rihana, Chris Brown), reklám pre Nike, Mercedes-Benz, atď. Tanec učil takmer po celom svete, od Anglicka až po Rusko a jeho túžbou je rozvíjať a vychovávať ďalšie generácie tanečníkov. Jednoducho povedané, berie tanec vážne a jeho silnou stránkou je, že dokáže inšpirovať nasledujúce generácie tanečníkov k tomu, aby sa stali profesionálmi.
 
Svoje dlhoročné pedagogické skúsenosti využil Chris pri svojom pedagogickom pôsobení v mnohých krajinách sveta. Učil na viacerých popredných tanečných školách v Los Angeles, Kalifornii, Rusku, Ukrajine, Kazachstane i Veľkej Británii.
 
Chris Bryan Rone prichádza aj na Slovensko a sme veľmi radi, že jeho ďalšou zastávkou pôsobenia sa stáva práve Riverpark Dance School! Preto si nenechajte ujsť jedinečnú možnosť získať nové tanečné skúsenosti a navštívte hodiny Jazz L.A. Style BEG a INT, Jazz Basics, Groove Dance, L.A. Commercial Hip Hop a Contemporary Choreography Lab pod vedením tohto vynikajúceho lektora v našej tanečnej škole. Určite neoľutujete :)


Chris je tiež členom našej tanečnej skupiny RDS Company.

V našej tanečnej škole vedie Chris hodiny Jazz LA Style BEG, Jazz LA Style INT, Jazz Basics a American Contemporary.

Zarezervujte si hodinu s Chrisom z nášho rozvrhu už teraz.