Cecilia

Cecilia pochádza z Talianska a s cvičením Pilates začala pred viac ako desiatimi rokmi.

Je držiteľkou certifikátu z Pilates Academy v Prahe (Pilates method level I+II, Matwork I-III and Ron Fletcher Towelwork). 
Jej tréningy prebiehali pod vedením skúsenej inštruktorky Renaty Sabongui, jedinej inštruktorky v Európe s priamou väzbou na Rona Fletchera, jedného z pôvodných študentov Josepha Pilatesa a tanečníka Marthy Graham.

V roku 2011 sa podieľala na príprave choreografie pre Pilates Celebration Memorial v Nemecku (Monchengladbach) organizovaný Lolitou San Miguel.
Každý rok je súčasťou tejto medzinárodnej konferencie, kde okrem možnosti cvičiť s najlepšími inštruktormi z celého sveta získava aj cenné skúsenosti priamo od spomínanej Master teacher Lolity San Miguel (80 r.), ktorá je aktuálne jedinou žijúcou lektorkou Pilates, ktorá spolupracovala priamo so zakladateľom Pilatesu, Josephom Hubertusom Pilatesom (1883-1967). 
Cecilia bola vybraná ako ambasádorka pre Slovensko, Česko a Taliansko na International Pilates Heritage Congress 2015 v Nemecku.


Cecilia ma za sebou aj množstvo ďalších význaných seminárov a workshopov. Za všetky môžeme spomenúť seminár s Kathy Corey a kurzy zamerané na Stott Pilates (Pilates with Reformer and Pilates for Special Population) s izraelskou inštruktorkou  Daniellou Mallach.


Cecilia vedie v Riverpark Dance School hodiny Pilates, Pilates Beg, Pilates INT a Power Fit Pilates INT.

Zarezervujte si hodinu s Ceciliou z nášho rozvrhu už teraz.