Twerk


Twerking vznikol minimálne pred 20. rokmi v New Orleanse, zrejme z hip hopu. V dnešnej dobe sa zvyšuje počet hip hopových a RnB umelcov, ktorí ho masívne podporili prostredníctvom videoklipov, čím oň ovplyvnili vlnu záujmu. Ide o sexy tanec s vaším pozadím, ktorý sa riadi heslom, čím väčší zadok, tým lepší „twerk.“

Jeho princípom je pohyb bokov hore – dole v podrepe a pohyb panvy na strany. Ak sa chcete stať dobrou tanečnicou spomínaného štýlu, musíte mať svaly pevné ako oceľ a pod neustálou kontrolou, aby ste nespadli. Zaťažená je najmä zadná časť tela, vďaka čomu však dosiahnete vyformovanú a pevnú postavu v oblasti nôh a zadku.

Na hodine twerku sa naučíte správnu techniku vďaka , ktorej predídete bolesti chrbtice, čo je veľkou chybou pri jeho nesprávnom prevedení.
Naučíte sa základné prvky twerku ale neskôr aj "menšie" choreografie, ktoré budú popretkávané ženskými pohybmi nie len panvovou časťou ale aj hrudníkom , ktorý tiež rozhýbeme.

Kurz Twerk on High Heels


Je spojenie rôznych tanečných štýlov a twerku, ktoré maxiálne zvýrazňuje ženskosť v tanci. Tieto hodiny sú o vás milé ženy !
O vašej slobode a dravosti, ktorú v sebe máte !

Svojmu šelmu môžete prísť oslobodiť každý piatok o 20:20 v Riverpark Dance School.
Potrebné ste vy! Bez myšlienok! V neposlednom rade aj vysoké topánky a kolenačky.
Teší sa na Vás lektorka, šelma Simona Horváthová.