Street Dance Dospelí


Street dance, nazývaný tiež pouličný tanec je zastrešujúci pojem, ktorý sa používa na opis tanečných štýlov, ktoré sa vyvinuli mimo tanečného štúdia, priamo v uliciach, školských dvoroch a tanečných kluboch. Začal sa objavovať v Spojených štátoch v roku 1970. Pod tento pojem patria tanečné štýly ako: Breakdance, popping, locking, Hip Hop new style, House dance a C-walk.

Street dance zahŕňa všetky pouličné tance, v ktorých si nachádza stále väčšiu obľubu mladá generácia. Medzi tanečné techniky a štýly, ktoré možno do Street dance zaradiť patrí hip hop new style, hip hop old style (klasický, počiatočné hip hop), hype, funky, súčasťou toho je ako úplne prvý lockin ', ďalej potom poppin' a house. Všetky tieto tance sú neoddeliteľne spojené s konkrétnou hudbou a životným štýlom.

Street dance je to pravé pre vás, ak si chcete zlepšiť kondíciu, zhodiť nejaké to kilo navyše a máte radi modernú hudbu. Nemajte strach, že je to tanec len pre teenagerov. Na hodinách sa zapotíte, pretože sa jedná o tanec rýchly a dynamický. Neminie vás tiež veľa zábavy a srandy. Tanečné kreácie z hodín potom môžete využiť v kluboch a diskotékach.

Hodina v RDS je venovaná štýlom Oldschool a Newschool Hip-Hop, Bboying, Locking, Popping, Krumping, Housedance, Dancehall, Afro ... Choreografia je upravená ako zmes týchto tanečných štýlov, ktorá na seba na jednotlivých hodinách nenadväzuje.