Sophie


Sophie sa venuje tancu odmalička. Svoje prvé pohybové skúsenosti zbierala už od jej štyroch rokov - vo Viedni na ľadovej ploche a zároveň v gymnastických sálach. Medzi jej krasokorčuliarske úspechy patrí titul dvojnásobnej majsterky rakúska v tancoch na ľade s partnerom. Okrem iného sa venovala intenzívne jazzovému, klasickému, ľudovému tancu a spoločenským tancom. V jazzovom tanci sa od jej siedmich rokov zúčastňovala rôzných súťaži. Veľku záľubu si našla aj v muzikáloch a tak od jej ôsmich rokov sa popri iným tanečným štýlom venovala muzikálovej príprave. Vo Viedni vystupovala v známých  disney muzikáloch ako je “Camp Rock a Fame“. V spoločenských tancoch najmä latinsko-amerických dosiahla titul majsterky rakúska.

Po jej presťahovaní sa na Slovensko do Bratislavy sa začala zameriavať intenzívnejšie na jazzový a klasický tanec na tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej. Účinkovala v Slovenskom národnom divadle v predstaveniach – Tajomný kľúč, Luskáčik a Korzár.
Jej dôraz na hodinách je poskladaný zo spoznávania základneho tanečného držania tela - disciplinovaným ale aj zábavným spôsobom.

Momentálne sa popri tanci venuje aj vrcholovému športu bikini fitness, kde  aktívne súťaží.

Sophie v Riverpark Dance School vedie hodiny Fit Dance.