Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Tlač
Tlač
Čas Sála Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
07:00 Malá sála 07:15 - 08:15
Pilates - OH

Hellena Rezervovať
07:00 - 08:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
Veľká sála 07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
07:00 - 08:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
07:00- 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Hellena Rezervovať
07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Rezervovať
08:00 Malá sála 08:30 - 9:30
Funkčný tréning s Cvičiskom - OH

Jakub Rezervovať
08:00 - 9:00
Circle Body Workout - OH !
31.5. Miro

Rezervovať
08:30 - 09:30
Ashtanga Yoga Basics - OH

Nati Rezervovať
08:00 - 09:00
Funkčný tréning s Cvičiskom - OH

Jakub Rezervovať
Veľká sála
09:00 Malá sála 09:30 - 10:30
Pilates - OH

Richard Rezervovať
Veľká sála 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Rezervovať
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Rezervovať
09:30 - 10.30
Lyrical Jazz - OH

Dominika Rezervovať
10:00 Malá sála 10:00 - 10:45
Tanec deti (2-3 r.) - OH !
30.5. Natalia W.

Disco Jarka Rezervovať
10:15 - 11:00
Tanec deti (2-4r.) - OH

Natália Rezervovať
10:35-11:20
Tanec deti 3-5r. - OH

Disco Jarka Rezervovať
Veľká sála 10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Fonzo Rezervovať
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Fonzo Rezervovať
10:00 - 11:00
Gravidjoga - !
OH / KURZ

Katka Rezervovať
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Fonzo Rezervovať
10:35 - 11:35
Stretch Yoga - OH

Alex Rezervovať
11:00 Malá sála 11:00 - 12:00
Rezervácia sály - !
26.5. RDS Company
11:40 - 12:40
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU
Veľká sála 11:10 - 12:10
Gravidjoga - OH/Kurz !
OH / KURZ

Katka Rezervovať
11:40 - 12:40
Modern Dance pre dospelých - OH

Alex Rezervovať
12:00 Malá sála 12:00 - 13:00
Rezervácia sály - !
26.5. RDS Company
Veľká sála 12:10 - 13:00
Individuálna lekcia - !
29.5.
13:00 Malá sála 13:00 - 14:00
Rezervácia sály - !
30.5 Vanda
13:00 - 14:00
Rezervácia sály - !
26.5. RDS Company
Veľká sála 13:00 - 14:00
Individuálna lekcia - !
29.5.
13:00 - 14:00
Tréning Alex - !
3.6.//10.6.//17.6.
13:00 - 14:00
Marína tréning - !
28.5
14:00 Malá sála 14:00 - 15:00
Individuálna lekcia - !
Stála rezervácia
14:00 - 15:00
Rezervácia sály - !
26.5. RDS Company
Veľká sála 14:00 - 15:00
Tréning marína - !
30.5.
14:00 - 15:00
Tréning Marína - !
26.5.
14:00 - 14:40
Tréning Alex - !
3.6.//10.6.//17.6.
14:00 - 15:00
Marína tréning - !
28.5
15:00 Malá sála 15:00 - 15:30
Individuálna lekcia - !
Stála rezervácia
15:00 - 16:00
Rezervácia sály - !
26.5. RDS Company
Veľká sála 15:00 - 16:00
RDS COMPANY KIDS - Kurz

Vanda
15:00 - 16:00
Tréning Marína - !
30.5.
15:00 - 16:00
RDS COMPANY KIDS - Kurz

Vanda
15:00 - 16:00
Tréning Marína - !
26.5.
15:00 - 16:00
Marína tréning - !
28.5
16:00 Malá sála 16:05 - 16:50
Tanec deti (3-4 r.) - OH !
29.5 zrušené/canceled

Disco Jarka Rezervovať
16:00 - 17:00
Rezervácia sály - !
26.5. RDS Company
16:30 - 17:30
Balet deti od 5r. - OH

Jana Rezervovať
Veľká sála 16:05 - 17:05
TP deti - moderný tanec (7-9 r.) - Kurz

Petra
16:05 - 17:05
Jazz deti od 10r. - BEG - Kurz

Marína
16:05-17:05
Tanečná príprava pre deti (7-9r.) - Kurz

Petra
16:05-17:05
RDS COMPANY KIDS - Kurz

Vanda
16:05-17:05
Jazz deti od 10r. - INT - Kurz

Marína
16:00 - 17:30
Balet INT II INT - OH !
90min.

Evka Rezervovať
17:00 Malá sála 17:10 - 18:10
Sun/Moon Yoga BEG/INT - OH

Nati Rezervovať
17:10 - 18:10
Balet INT II - Kurz !
6.6 Tereza R.

Eva
17:10-18:10
Tanečná príprava pre deti (5-7r.) - Kurz

Paťa
17:10 - 18:10
Balet INT II - Kurz

Evka
17:10-18:10
Tanečná príprava pre deti (5-7r.) - Kurz !
26.5. zastupuje Alex//2.6.Dominika M.

Paťa
Veľká sála 17:10 - 18:10
Balet BEG - Kurz

Evka
17:10 - 18:10
Jazz deti od 10r. - INT - Kurz

Marína
17:10 - 18:10
Balet INT - Kurz !
31.5 Eva K.

Evka
17:10 - 18:10
Reggaeton - OH

Dee Rezervovať
17:10-18:10
Jazz deti od 10r. - BEG - Kurz

Marína
18:00 Malá sála 18:15 - 19:15
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:15 - 19:15
Reggaeton - OH

Dee Rezervovať
18:15 - 19:15
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:15 - 19:15
Salsa Solo - OH

Dee Rezervovať
18:15 - 19:15
New Style Hustle - OH

Monika a Matúš Rezervovať
18:00 - 19:00
Dancehall Ladies - OH

Aron MITU Rezervovať
Veľká sála 18:15- 19:15
Balet INT - Kurz

Evka
18:15 - 19:15
Dance joga - OH

Alex Rezervovať
18:15 - 19:15
Spoločenské tance - LAT a STT - Kurz

Natália Glosiková
18:15 - 19:15
Balet BEG - Kurz

Evka
18:15 - 19:15
Port De Bras - OH

Hellena Rezervovať
18:00 - 19:00
Waacking - OH

Addy Rezervovať
19:00 Malá sála 19:20 - 20:20
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:20 - 20:20
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU Rezervovať
19:20 - 20:20
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:20 - 20:20
Afro Fusion - OH

Denisa Rezervovať
19:05 - 20:05
R´n´B - OH

Aron MITU Rezervovať
Veľká sála 19:20 - 20:20
Dance Box - OH

Simona Rezervovať
19:20- 20:20
Port De Bras - OH

Hellena Rezervovať
19:20-20:20
Latino Pop Dance - OH !
31.5.//7.6.//14.6.//21.6 - Radka Britanakova

Natália Glosiková Rezervovať
19:20-20:20
Twerk - Kurz

Simona H.
19:20-20:20
Dancehall Ladies - OH

Aron MITU Rezervovať
19:05 - 20:05
Vogue - OH

Monika Milan Rezervovať
20:00 Malá sála 20:25 - 21:25
Latino - OH

Fonzo Rezervovať
20:25 - 21:25
Jazz - OH

Diana Rezervovať
20:25 - 21:25
R´n´B - OH

Aron MITU Rezervovať
Veľká sála 20:25 - 21:25
Ľudové tance - Kurz

Fero a Barborka
20:35 - 21:35
Pole Dance - Kurz

Marína
20:25 - 21:25
Hip Hop - OH

Vanda Rezervovať
20:25-21:25
Emotions in motion - OH

Zuzka KADUK Rezervovať
20:25 - 21:25
Master Class - OH !
Choreo Hip Hop

Veronika L. Rezervovať
20:10 - 21:10
Sunday Vinyasa Yoga BEG/INT INT BEG - OH

Nati Rezervovať
Riverpark Dance School ma nárok na zmeny v rozvrhu podľa potreby.
 


ROZVRH HODÍN - školský rok 2016/17




Použité skratky v rozvrhu:

Kurzy (jednotlivé lekcie na seba nadväzujú):
Úroveň začiatočník/ beginner – BEG
Úroveň mierne pokročilý/ intermediate – INT
Úroveň pokročilý/ advanced – ADV
Úroveň profesionál/ professional – PRO
Uzavreté hodiny pre deti/ základná umelecká škola – ZUŠ
Samostatné lekcie bez nadväznosti:
Otvorená hodina/ open hour – OH

Všeobecné pravidla pre návštevníkov tanečnej školy RIVERPARK DANCE SCHOOL