Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Print
Print
Hour Hall Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
07:00 Small Hall 07:45 - 8:45
Circle Workout - OH

Miro P. Reservation
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Hellena Reservation
07:30 - 8:30
Circle Workout - OH

Miro P. Reservation
07:00 - 8:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - !
Súkromná hodina pre J&T

Nati
Hall 07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
07:00 - 08:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH

Nati Reservation
07:00- 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Hellena Reservation
07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
08:00 Small Hall 08:30-9:30
Astanga Yoga - Basics - OH

Nati Reservation
08:00 - 9:00
Functional Training with Cvičisko - OH

Cvičisko Reservation
Hall
09:00 Small Hall 09:30 - 10:30
Pilates - OH

Richard Reservation
Hall 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:30 - 10:30
Lyrical Jazz - OH

Dominika Reservation
10:00 Small Hall 10:10 - 10:55
Dance Kids 2-5y. - OH

Natália Reservation
10:10 - 10:55
Dance Kids 2-5y. - OH

Natália Reservation
10:30-11:25
Individuálna hodina - !
20.1. Tomáš T.
Hall 10:00 - 11:00
Individualna lekcia - !
Stála rezervácia Dee
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reservation
10:05 - 11:05
Gravidyoga - OH/Kurz

Katka Reservation
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reservation
10:35-11:35
Stretch Yoga - OH

Alex Reservation
11:00 Small Hall 10:30 - 11:30
Individuálna lekcia - !
Stála rezervácia Monika+Matúš
11:25 - 12:25
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU Reservation
Hall 11:00 - 12:00
Gravidyoga - OH/Kurz

Katka Reservation
11:45-12:00
Individuálna hodina - !
24.1. Dee
11:40 - 12:40
Modern Dance for Adults - OH

Alex Reservation
12:00 Small Hall
Hall 12:00 - 13:00
Individuálna hodina - !
stála rezervácia ( Natália G.) // Január zrušený
12:00 - 13:00
Individuálna lekcia - !
24.1. Dee
13:00 Small Hall 13:00 - 14:00
Rezervácia sály LLPPS - !
Lollipops (stála rezervácia)
Hall 13:00 - 13:15
Inidividuálna hodina - !
24.1. Dee
14:00 Small Hall 14:00 - 15:00
Rezervácia sály LLPPS - !
Lollipops (stála rezervácia)
Hall 14:30:15:00
Individuálna hodina LLPPS - !
22.1. Lucka D.
14:30-15:00
Individuálna hodina LLPPS + Sofia - !
Stála rezervácia Sofia
15:00 Small Hall 15:00 - 16:00
Individuálna hodina - !
24.1. Alex
15:00 - 15:30
Rezervácia sály LLPPS - !
Lollipops (stála rezervácia)
15:00 - 16:00
Rezervácia sály - !
p. Bizoňová (stála rezervácia)
Hall 15:00-15:45
Individuálna hodina LLPPS - !
22.1. Lucka D.
15:00 - 16:00
Individuálna hodina LLPPS + Sofia - !
Stála rezervácia Sofia
14:55 - 15:55
Jazz Basic Kids - Kurz

Marína
15:00 - 16:00
Individuálna hodina LLPPS - !
Lollipops (rezervácia) 19.1. //Marína
16:00 Small Hall 16:00 - 16:45
Dance Training for children 3-5y. - OH !
45 min.

Patrícia Reservation
16:00 - 17:00
Jazz Basic Kids - Kurz

Marína
16:00 - 17:00
Dance Training for Children (5-7 y.) - Kurz

Alex
16:00 - 17:00
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz

Sofia
16:00 - 17:00
Dance Training for Children (5-7 y.) - Kurz

Alex Reservation
16:00 - 17:00
Ballet for Children from 5y. - OH !
21.1. Marína

Paťa Reservation
Hall 15:45 - 17:30
LOLLIPOPS Classical Dance JVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
16:00 - 17:00
Street Dance Kids - Kurz

Aron MITU
15:45 - 17:15
LOLLIPOPS JVK - !
Jazz

Lucia D.
16:00 - 17:00
Street Dance Kids - Kurz

Aron MITU
16:00-17:30
LOLLIPOPS DVK - !
Choreo

Lucia/Marina
16:00 - 17:30
Ballet INT II INT - OH

Evka Reservation
17:00 Small Hall 17:05 - 18:05
Dance Training for Children (7-9 y.) - Kurz

Marína
17:05-18:05
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz

Sofia
17:05-18:05
Dance Training for Children (7-9 y.) - Kurz

Marína
17:05-18:05
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz

Sofia
17:05- 17:50
Dance Training for children 3-5y. - OH !
45 min.

Patrícia Reservation
Hall 17:35 - 18:00
LOLLIPOPS JVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
17:05 - 18:05
LOLLIPOPS Hip Hop INT II - Kurz

Evka
17:20-19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Jazz

Lucia D.
17:05 - 18:05
Sun/Moon Yoga BEG/INT - OH

Nati Reservation
17:35-19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Choreo

Lucia/Marina
17:30-18:00
Pointe - OH !
viac info na recepcii

Evka
18:00 Small Hall 18:10 - 19:10
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:05 - 19:05
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz

Sofia
18:10-19:10
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:10-19:10
Dance Yoga - OH

Alex Reservation
Hall 17:35 - 19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
18:10-19:10
Reggaeton - OH

Dee Reservation
18:35-19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Jazz

Lucia D.
18:10-19:10
Single Ladies INT - Kurz !
januárový termín ZRUŠENÝ!

Natália Glosiková
18:35-19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Choreo

Lucia/Marina
18:05 - 19:05
Waacking BEG - OH

Addy Reservation
19:00 Small Hall 19:15 - 20:15
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:15-20:15
Ballet INT - Kurz

Evka
19:15-20:15
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:15 - 20:15
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU Reservation
19:15 - 20:15
Afro Fusion - OH

Denisa Reservation
19:15 - 20:15
Salsa Solo - OH

Dee Reservation
Hall 19:10 - 20:10
Ballet BEG - Kurz

Marína
19:15-20:15
Single Ladies BEG - Kurz !
januárový termín ZRUŠENÝ!

Natália Glosiková
19:10-20:10
Ballet BEG - Kurz

Marína
19:15-20:15
Port De Bras - OH

Hellena Reservation
19:10 - 20:10
Dancehall Ladies - OH

Aron MITU Reservation
19:05 - 20:05
New Style Hustle - OH !
28.1. Zrušená/Canceled

Monika a Matúš Reservation
20:00 Small Hall 20:20 - 21:20
Dance Box - OH

Simona Reservation
20:20-21:20
Vogue BEG - OH

Monika Reservation
20:20-21:20
Hip Hop - OH

Ferdžo Reservation
20:20 - 21:20
Reggaeton - OH

Dee Reservation
Hall 20:15- 21:15
Slovak Folk Dance - Kurz

Fero a Barborka
20:20- 21:20
Latino Pop Dance - OH !
január so Silviou

Natália Glosiková Reservation
20:15-21:15
Dance Box - OH

Simona Reservation
20:20 - 21:20
Lyrical Jazz - OH

Lucia D. Reservation
20:10 - 21:10
Sunday Vinyasa Yoga BEG/INT INT BEG - OH !
Padmini

Nati Reservation

 


 

Signs used in the schedule:


Courses (lessons are following each other):
Level beginner- BEG
Level intermediate - INT
Level advanced - ADV
Level professional - PRO
Lessons without following each other :
Open Hour- OH