Využite filter hodín a nájdite rýchlo a ľahko hodiny, ktoré hľadáte!

Print
Print
Hour Hall Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
07:00 Small Hall 07:45 - 8:45
Circle Workout - OH

Cvičisko Reservation
07:15 - 08:15
Pilates - OH

Hellena Reservation
07:30 - 8:30
Circle Workout - OH !
27.6. Natalia

Miro P. Reservation
07:00 - 8:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - !
OH // kapacita max.12 ľudí

Nati Reservation
Hall 07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
07:00 - 08:00
Sunrise Vinyasa Yoga BEG/INT - OH

Nati Reservation
07:00- 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
07:15 - 8:15
Pilates - OH

Hellena Reservation
07:00 - 08:00
Ashtanga Yoga - OH

Nati Reservation
08:00 Small Hall 08:15 - 9:15
Healthy back - OH

Richard Reservation
08:30-9:30
Astanga Yoga - Basics - OH

Nati Reservation
08:00 - 9:00
Functional Training with Cvičisko - OH

Cvičisko Reservation
Hall
09:00 Small Hall 09:00 - 10:00
Pilates - OH

Richard Reservation
09:30 - 10:30
Pilates - OH

Richard Reservation
Hall 09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:00 - 10:00
Pilates - OH

Hellena Reservation
09:00 - 10:00
Body Forming - OH

Natália Reservation
09:30-10:30
Lyrical Jazz - OH

Dominika Reservation
10:00 Small Hall 10:05 - 11:05
Latino Fusion - OH

Dee Reservation
10:10 - 10:55
Dance Kids 2-5y. - OH

Natália Reservation
10:10 - 10:55
Dance Kids 2-5y. - OH

Natália Reservation
10:35-11:20
Dance for Children - OH

Disco Jarka Reservation
Hall 10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reservation
10:05 - 11:05
Gravidyoga - OH/Kurz

Katka Reservation
10:05 - 11:05
Latino Fit Dance - OH

Dee Reservation
10:35 - 11:35
Stretch Yoga - OH

Alex Reservation
11:00 Small Hall 10:30 - 11:30
Individuálna lekcia - !
Stála rezervácia Monika+Matúš
11:25-12:25
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU Reservation
Hall 11:00 - 12:00
Gravidyoga - OH/Kurz

Katka Reservation
11:10 - 12:10
Individuálna hodina - !
Stála rezervácia Monika + Matúš
11:40 - 12:40
Modern Dance for Adults - OH

Alex Reservation
14:00 Small Hall 14:00-15:00
Rezervácia sály LLPPS (stála rezervácia) - !
Tamarka S. ( Biba )
14:30 - 15:00
Individuálna hodina - !
Alex (stála rezervácia)
14:00-15:00
Rezervácia sály LLPPS ( stála rezervácia ) - !
Tamarka S. ( Biba )
14:30-15:00
Rezervácia sály - Alex - !
29.6. Alex
Hall 14:30-15:00
Stála rezervácia sály LLPPS - !
Hip hop Sofia ( LLPPS )
14:30 - 15:00
Thai Box - OH !
24.6. zrušené/ canceled

Patrik Reservation
15:00 Small Hall 15:00 -15:55
Rezervácia sály LLPPS ( stála rezervácia ) - !
Tamarka S. ( Biba )
15:00 - 16:00
Individuálna hodina - !
Alex (stála rezervácia)
15:00 - 15:45
Rezervácia sály LLPPS ( stála rezervácia ) - !
Tamarka S. ( Biba )
15:00 - 15:30
Rezervácia sály - Alex - !
29.6. Alex
Hall 15:00 - 15:30
Stála rezervácia sály LLPPS - !
Hip Hop Sofia ( LLPPS )
14:55 - 15:55
Jazz Basic Kids - Kurz

Marína
15:00 - 15:55
Thai Box - OH !
24.6. zrušené/ canceled

Patrik Reservation
16:00 Small Hall 16:00 - 16:45
Dance Training for children 3-5y. - OH !
45 min.

Andrej Reservation
16:00 - 17:00
Jazz Basic Kids - Kurz !
26.6. Dominika M.

Marína
16:00 - 17:00
Dance Training for Children (5-7 y.) - Kurz !
27.6. náhradná hodina !

Alex
15:45 -16:45
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz !
28.6. Aron

Sofia
16:00 - 17:00
Dance Training for Children (5-7 y.) - Kurz !
29.6. náhradná hodina !

Alex
16:00 - 17:00
Ballet for Children from 5y. - OH !
24.6. Barborba B.

Paťa Reservation
Hall 15:45 - 17:30
LOLLIPOPS Classical Dance JVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
16:00 - 17:00
Street Dance Kids - Kurz

Aron MITU
15:45 - 17:15
LOLLIPOPS JVK -

Lucia D.
16:00 - 17:00
Street Dance Kids - Kurz !
28.6. Náhradná hodina !

Aron MITU Reservation
16:00-17:30
LOLLIPOPS DVK - !
Choreo

Lucia/Marina
16:00 - 17:30
Ballet INT II INT - OH

Evka Reservation
17:00 Small Hall 17:05 - 18:05
Dance Training for Children (7-9 y.) - Kurz !
5.6. náhradná hodina !

Marína
17:05-18:05
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz !
26.6. Ferdžo

Sofia
17:05-18:05
Dance Training for Children (7-9 y.) - Kurz

Marína
16:45 - 17:45
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz !
28.6. Aron

Sofia
17:05 - 18:05
Ballet for Children from 5y. - OH

Petra Reservation
17:05 - 18:05
Fusion - OH

Pauli Reservation
Hall 17:35 - 18:00
LOLLIPOPS JVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
17:05 - 18:05
Ballet INT II - OH

Evka Reservation
17:20-19:05
LOLLIPOPS JVK -

Lucia D.
17:05 - 18:05
Sun/Moon Yoga BEG/INT - OH

Nati Reservation
17:35-19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Choreo

Lucia/Marina
17:30-18:00
Pointe - OH !
viac info na recepcii

Evka
18:00 Small Hall 18:10 - 19:10
Hip Hop INT - Kurz

Adel
18:05 - 19:05
LOLLIPOPS Hip Hop - Kurz !
26.6. Ferdžo

Sofia
18:10-19:10
Hip Hop INT - Kurz

Adel
17:45 - 18:30
Dance for children (3-4y.) - !
45 min.

Andrej Reservation
18:10-19:10
Dance Yoga - OH

Alex Reservation
18:10 - 19:10
Street Dance Adults - OH

Aron MITU Reservation
Hall 17:35 - 19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Klasický tanec/ Classical Dance

Lucia D.
18:10-19:10
Reggaeton - OH

Dee Reservation
18:35-19:05
LOLLIPOPS JVK -

Lucia D.
18:10-19:10
Ballet INT - OH

Evka Reservation
18:35-19:05
LOLLIPOPS JVK - !
Choreo

Lucia/Marina
18:05 - 19:05
Waacking BEG - OH

Addy Reservation
19:00 Small Hall 19:15 - 20:15
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:10:20:40
SPECIAL CLASS – SEXY HEELS s Filipom Jankovičom - !
3.7. Filip Jankovič ( veľká sála )
19:15-20:15
Hip Hop BEG - Kurz

Adel
19:15 - 20:15
Reggae Dancehall - OH

Aron MITU Reservation
19:15 - 20:15
Afro Fusion - OH

Denisa Reservation
19:15 - 20:15
Salsa Solo - OH

Dee Reservation
Hall 19:10 - 20:10
Ballet BEG - OH !
JÚN s Barborou

Marína Reservation
19:15 - 20:15
Ballet INT - OH

Evka Reservation
19:10-20:10
Ballet BEG - OH !
JÚN s Barborou

Marína Reservation
19:15-20:15
Port De Bras - OH

Hellena Reservation
19:10 - 20:10
Dancehall Ladies - OH

Aron MITU Reservation
19:05 - 20:05
New Style Hustle - OH

Monika a Matúš Reservation
20:00 Small Hall 20:20 - 21:20
Dance Box - OH

Simona Reservation
20:20-21:20
Vogue BEG - OH !
26.6. Zrušená

Monika Reservation
20:20-21:20
Hip Hop - OH

Ferdžo Reservation
20:20 - 21:20
Fusion - OH

Pauli Reservation
20:20 - 21:20
Reggaeton - OH

Dee Reservation
Hall 20:15- 21:15
Slovak Folk Dance - Kurz

Fero a Barborka
20:20- 21:20
Latino Pop Dance - OH

Silvia Reservation
20:15-21:15
Dance Box - OH

Simona Reservation
20:20 - 21:20
Contemporary Intermediate INT - OH

Lucia D. Reservation
20:20- 21:20
Twerk on High Heels - OH

Simona H. Reservation
20:10 - 21:10
Sunday Vinyasa Yoga BEG/INT INT BEG - OH

Nati Reservation

 


 

Signs used in the schedule:


Courses (lessons are following each other):
Level beginner- BEG
Level intermediate - INT
Level advanced - ADV
Level professional - PRO
Lessons without following each other :
Open Hour- OH